היומן הראשון של תינוקך ♦ אלבום גדול לאוצר קטן

הוצאת ספר לכל משיקה יומן תינוק/ת, שמאפשר לנצור זיכרונות ורגעים מרגשים החל מההתחלה ועד גיל שנתיים ♦ היומן המהודר מעוצב כאלבום וניתן להדביק בו צילומים מהרגעים שמבקשים לנצור ♦ מוצע בוורד ובתכלת – לבן ולבת

השנים הראשונות בחייו של ילד חדש מביאות איתן התמודדויות לא מעטות, אולם לצידן גם חוויות שאין שניות להן – ההורים עדים מקרוב להתפתחותו של ילדם החל מהרגע שנולד. שנים אלה מאופיינות ברגעים רבים מרגשים מאוד שכדאי לנצור.

יומן התינוק/ת החדש של הוצאת ספר לכל הוא כלי מצוין להנצחת כל שלב התפתחותי בחייו של התינוק. היומן יהפוך בעתיד הרחוק למסמך מרגש מאוד גם עבורו. ביומן, המחולק לשלבים בחיי התינוק, יש מקום להדביק את צילום האולטרסאונד הראשון, ומשם ממשיך ומלווה היומן את ההורים בכל שלב ושלב. ההורים מצידם מוזמנים להשיב על כל השאלות שביומן, בהתאם לגילו של התינוק, כשהתשובות כולן יוצרות ביחד תמונה מלאה של האוצר הקטן.

מהם שמות החיבה שניתנו לתינוק כשנולד, עד איזה גיל ינק, מתי אכל את הדייסה הראשונה, מה הכי אהב לאכול, מתי התיישב בפעם הראשונה בכיסא האוכל ומתי אכל לראשונה בכפית, מתי הרים את הראש לראשונה, מה היה הצעצוע הראשון שאהב ומתי חייך לעצמו במראה בפעם הראשונה, הן רק דוגמא לשלל השאלות עליהן מוזמנים ההורים להשיב ביומן. השאלות הרבות נוגעות לכל הפרטים הקטנים והגדולים, כמו למשל בכמה חיתולים החליפו לתינוק ביום, כמה פעמים הוא נהג להתעורר בלילה, מתי נהג לישון שנת צהריים, מתי התלבש לבד בפעם הראשונה ועוד עוד.

עמודים מיוחדים ביומן מוקדים להנצחת זיכרונות מיומולדת שנה ויומולדת שנתיים ובהם מוזמנים ההורים לכתוב את מי הזמינו, מה הכינו לכבוד האירוע, איזה מתנות קיבל התינוק, מה היה גובהו ומשקלו בכל יומולדת ועוד.

בנוסף, לכל חג מוקדשים עמודים מיוחדים ביומן בכדי לאפשר להורים להנציח את החגים הראשונים של הפעוט, וגם בהם כמו בכל חלקי היומן האחרים, יש מקום להדביק צילומים רלוונטים.

"האוצר שלנו – אלבום גדול לאוצר קטן" הוא מזכרת מרגשת שמאפשרת לשמר רגעים נדירים. היומן מוצע בוורוד או בתכלת.

  • כתבה: לינדה סטורם
  • מחיר 128 ש"ח
  • כריכה קשה
  • 50 עמודים
  • בהוצאת ספר לכל
  • ניתן להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות
  • ובאתר האינטרנט www.bookme.co.il

השארת תגובה