'לאומית' אלעד מציגה: יותר מצטרפים, יותר שירות, פחות עלויות

המובילה, המקצועית והמשתלמת ביותר: 'לאומית שירותי בריאות' הפכה לכוח המוביל באלעד • הצמיחה המבורכת לא נעלמה מעיניה של הנהלת 'לאומית שירותי בריאות' שהחליטה לתגבר באופן משמעותי את כוח האדם והשירותים במרכזים הרפואיים בעיר • והעלות? נמוכה באופן משמעותי ביחס למתחרים

'לאומית שירותי בריאות' בארץ בכלל ובאלעד בפרט ממשיכה בזינוק האדיר בכל המישורים וההיבטים. רק בשנה האחרונה בחרו מעל אלף לקוחות להצטרף ל'לאומית' באלעד, מה שהפך אותה לכוח המוביל בעיר.

הגידול המבורך לא נעלם מעיניה של הנהלת 'לאומית שירותי בריאות' שהחליטה לתגבר באופן משמעותי את כוח האדם והשירותים במרכזים הרפואיים בעיר. מדובר, בין היתר, בהצטרפותו של רופא המשפחה המומחה ד"ר שלום צבי מורן, וחזרתה מחופשה ארוכה של רופאת המשפחה ד"ר א. פיבניק. רופאים אלו מצטרפים לרופאי המשפחה הוותיקים ב'לאומית שירותי בריאות' אלעד, ד"ר אלכסנדר ברוסובנסקי וד"ר ראובן בליצינסקי.

"בחודש הקרוב נבשר עוד בשורות טובות בתחום רפואת הילדים, חכו להפתעות", מבטיח הרב אשר נהרי, מנהל המרכזים הרפואיים באלעד. לדבריו, "הזמינות המקצועיות והשירות של הרופאים שלנו הן הבסיס החזק והאיתן שלנו בהובלת השירות על פני יתר המתחרים בעיר".

בנוסף לזמינות והמקצועיות, גם בהיבט הכלכלי המעבר ל'לאומית שירותי בריאות' משתלם עשרת מונים ביחס למתחרים. כפי שניתן להיווכח בדו"חות רשמיים המופיעים גם בפרסומים השונים, טבלת ההשוואות של הביטוחים המשלימים מצביעה על חיסכון של אלפי שקלים בשנה ללקוח 'לאומית', לעומת לקוח בקופה אחרת. "כואב לי", מציין הרב נהרי, "לראות אברך בן תורה שמפריש סכום לא מבוטל מהתמיכה המועטה שמקבל מהנהלת הכולל לטובת צרכי רפואה, ולרוב זה בא על חשבון כלכלת הבית".

"כעת שמשרד הבריאות מאפשר ללקוח לבחור את הקופה עבורו שישה מועדים בשנה, אין סיבה שלקוח לא ינצל את זכותו ויעבור ללאומית", הוא מדגיש. הרב נהרי מגלה כי בכל הישיבות התקופתיות מנכ"ל 'לאומית שירותי בריאות' מחדד את הצורך להתחשב בציבור המתמודד עם קשיים כלכליים, כאשר מסיבה זו, בניגוד למתחרים, 'לאומית שירותי בריאות' ממשיכה כל העת להיות הזולה ביותר בביטוחים המשלימים.

השארת תגובה