לא מפחדים מהילדים: סדנאות הורות חדשות

אמון בין ההורים לילדים, גבולות ותקשורת – עמותת בית מוריה מציעה סדנאות חדשות להורים בגני הילדים של העמותה. בסדנאות, הפתוחות לציבור הרחב, ייפגשו ההורים עם מנחים בתחום ההורות והזוגיות. בנוסף יתקיימו מפגשים בין אימהות ובנות לחיזוק הקשר

ילד מתקשר באייפד
ילד מתקשר באייפד

עמותת בית מוריה בבאר שבע פותחת את השערים לציבור הרחב ומזמינה את הורי ילדי הגנים למפגשים בנושאי הורות. בשבוע הקרוב יחלו המפגשים בשכונות שונות בבאר שבע ביניהן י"א', ה', ד', נווה זאב, ורמות. המפגשים נעשים בשיתוף פעולה מול עיריית באר שבע ויחד עם בית הספר "מעלות" להורים. במהלך המפגשים ייפגשו ההורים עם מרצים ומנחים בתחום ההורות והזוגיות כדוגמת – הרב גבריאל קרסקס, מחנך ומנחה הורות וזוגיות, הרב משה אילן, עו"ס ומנחה הורות וזוגיות, שלומית קרסקס, מחנכת ומנחת הורים וענבל וקנין, יועצת חינוכית ומנחת הורים.

המפגשים יתקיימו אחת לשבוע במשך ארבעה או חמישה שבועות, בהתאם לסוגי ההרצאות. בנוסף, כחלק מההרצאות, יתקיימו גם הרצאות ייחודיות לנשים בלבד. בהרצאות אלו ידונו הנשים בנושאי אימהות בגיל הרך ואימהות לנערות מתבגרות.

כרמית מזוז, מנהלת מרכז קישורים להעצמת המשפחה בעמותת בית מוריה ציינה: "החלטנו השנה לפתוח את הסדנאות גם להורים שאינם שייכים לגני בית מוריה מתוך מטרה לעזור לכמה שיותר הורים המעוניינים בייעוץ. במהלך הסדנאות ידונו ההורים בנושאים כמו אמון, כבוד, תקשורת בונה, גבולות ועוד. אני וצוות מרכז קישורים מאמינים שבדומה לשנים קודמות, גם השנה הסדנאות יעזרו להורים רבים להתמודד עם שאלות חינוכיות שצצות במהלך היום-יום, ולקבל כלים מעשיים לפתור בעיות שונות".

תגובה אחת
  1. לבטל ..זה נורא כל התיסכול שיש לילד שהוא מבזבז את כל יומו בלימודים וכשהוא מגיע הביתה במקום לעסוק בתחביבים או ממשיך להיות עסוק בלימה של כל 80% שהמורה לא הספיק בכיתה ..זה נורא וצריך לעשות לזה סוף.

השארת תגובה