תלונה לוועדת הבחירות: מועמד שס בחיפה

פרשת אלעד במהדורת חיפה: הוגשה עתירה לוועדת הבחירות נגד מועמד ש"ס בטענה כי הוא איננו מתגורר בעיר

נתי חייק
נתי חייק

סיעת מרצ חיפה בראשות הראביי הרפורמי דובי חיון הגישה באמצעות עו״ד רון אביב, תלונה לוועדת הבחירות בנוגע למועמד העומד בראש סיעת ש״ס בחיפה-נתי חייק.

לדברי חיון, ״נתי חייק הוא מועמד ש״ס שאינו חיפאי ומשכך, הוא אינו יכול לעמוד בראש רשימה חיפאית בדומה למה שהתרחש באלעד עם מועמד ש״ס שנפסל על ידי בג״צ".

"חייק הוא תושב רכסים, היה במועצת העיר שלה ומרכז חייו ומשפחתו ברכסים. הוא העביר את כתובתו בתעודת הזהות במחצית יולי 2018 לרח הרצוג חיפה אבל משפחתו מתגוררת בוילה רחבת הידיים שברכסים והוא לן שם. זו עוד מועמדות פיקטיבית מבית היוצר של השר דרעי המקדם את האינטרסים שלו בחיפה וכרת ברית עם יהב בתמורה לתגמולים נכבדים לש״ס. זו קומבינה פוליטית מדיפה ריח רע שכולה סביב האינטרסים של אריה דרעי״. אמר חיון.

לדבריו, ״לא יתכן להעמיד כאן מועמד שאין לו שום קשר לחיפה כאילו היו ממנים ראש קואליציה מניו יורק. החבירה עם יהב שמעדיף אדם מבחוץ ואת החבירה לדרעי המבקש גם לקדם כאן רשות תעשייתית נפרדת שתפעל באופן עצמאי-היא מדאיגה ומטרידה ולדעתי גם לא חוקית. אנו כמרצ חיפה נשמור בכל כוחנו על הגינות, פלורליזם, נפעל לבלום כל היבט שחשוד בפגיעה בצביון החיים החופשי בחיפה ובפגיעה בנושאים המעכבים את צמיחתה להיות עיר ראויה ושווה״

השארת תגובה