ברוכים הבאים: משרד הרישוי בבית שמש

בשבועות הקרובים יחחנך משרד הרישוי החדש במגדלי האנפה בבית שמש • גרינברג: "המשרד החדש יתאים לצרכי העיר ולהתפתחותה עם השכונות החדשות על מנת לתת שירות נאות לתושבים"

16108
16108

לאחר תלונות שהצטברו על משרד הרישוי הותיק בעיר, מצד תושבים, על שעות הפתיחה וסגירה לא נוחים, כמו גם על הפתעות במועדי הסגירה ללא הודעה מראש, משרד הרישוי ישדרג בקרוב את רמת השירות בעיר, בעקבות ההחלטה  החלטה אותה קיבלו לשדרג את משרדי הרישוי בעיר לפני כחצי שנה והעומדים לקראת פתיחתם.

בעקבות סדרה של מפגשים שערך סגן ראש העיר ויו"ר ועדת התנועה שמואל גרינברג עם מנהלי משרד הרישוי ובכירי משרד התחבורה, נציגי משרד הרישוי חתמו לפני כחצי שנה חוזה עם מגדלי האנפה על שכירות של מתחם משרדים במקום, בהיקף של 120 מ"ר, בכדי להביא איכות חדשה של שירות. בימים אלו, לאחר שיפוצים והתאמת המקום לייעדו, המשרד החדש הולך לפתוח את שעריו לטובת נהגי בית שמש.

מגדלי האנפה בבית שמש הנמצצים ליד בניין העירייה הישן במרכז העיר, מאכלסים כבר מספר רשויות סמך ממשלתיות, כמו בית המשפט, לשכת רשות המיסים, משרד הקליטה, ועתה מצטרפים לאלו גם משרד הרישוי של משרד התחבורה.

לקראת חנוכת המשרדים החדשים, ערך סגן ראש העיר ויו"ר ועדת התנועה שמואל גרינברג סיור במתחם, יחד עם נציגי משרד הרישוי ועמד מקרוב על התקדמות העבודות, לקראת פתיחת המשרדים החדשים שיפתחו לאחר החגים.

"עבור תושבי בית שמש זו ברכה של ממש", אומר סגן ראש שמואל גרינברג, "כמי שיושב בראשות ועדת התנועה, הגיעו אלי עשרות פניות מדי חודש על סגנון הפעילות במשרד הרישוי, כאשר נהגים סיפרו כי לקחו חופש מהעבודה בכדי להסדיר את הרישיון, אבל למרבה אכזבתם הם גילו כי השעות לא היו שעות וכמותם כאלו שהגיעו והתאכזבו לראות דלת נעולה".

"עם חנוכת המשרדים החדשים", ממשיך גרינברג, "המקום יתאים לצרכי העיר ולהתפתחותה עם השכונות החדשות. תהיה שם עמדת קבלה מסודרת עם מספר דלפקים וכך גם יוכלו להרחיב את שעות הפעילות ולתת שירות נאות ומודרני לאוחזים בהגה מבין תושבי בית שמש".

השארת תגובה