מלחמת גרסאות: מי זרק ביצים על רכבו של אלי ישי?

חבר הכנסת לשעבר אלי ישי הופתע לגלות לאחר ביקור בבית אחותו באשדוד, כי הושלכו על רכבו ביצים על ידי אלמונים ■ לטענת גורמים בסביבת ישי האחראים למעשה הם פעילי ש"ס ■ מנגד, יש הטוענים כי מי שעומד מאחורי המעשה הם פעילי 'יחד' לשעבר שלא קיבלו את שכרם

רכבו של ישי. צילום: באדיבות המצלם
רכבו של ישי. צילום: באדיבות המצלם

בשעות אחר הצהריים (רביעי) הגיע יו"ר 'יחד' חבר הכנסת לשעבר אלי ישי לביקור חג בבית אחותו באשדוד. אלא שלאחר הביקור הופתע ישי לגלות כי רכבו טונף בביצים שנזרקו על ידי אלמונים מבלי להותיר עקבות כלשהם. מקורביו של ישי הודיעו כי בכוונתו להגיש תלונה במשטרה.

אלא שכאן חלוקות הדעות מי עומד מאחורי המעשה: מחד, בסביבת ישי טוענים כי פעילי ש"ס עומדים מאחורי המעשה ומחמת המחלוקת שהייתה בבחירות האחרונות בהם ישי התמודד במסגרת מפלגת 'יחד'. מנגד, יש הטוענים כי מי שיזם את התקרית הם מתנגדיו של ישי שעבדו בבחירות עבור מפלגת 'יחד' ולא קיבלו את שכרם מאחר והמפלגה לא עברה את אחוז החסימה.

כזכור, בעצרת תמיכה בישי שנערכה כשבוע לאחר הבחירות התאספו כמה מאות צעירים תחת ביתו של אלי ישי בהר נוף ובעיצומה של העצרת נזרקו שני בקבוקי תבערה שבניסים לא גרמו לנזקים ממשיים. לאחר חקירת המשטרה התברר כי מיידי הבקב"תים הם פעילי 'יחד' שחפצו 'להלהיט' את האווירה במקום.

בתוך כך, אמש התקיים מעמד 'הקבלת פני רבו' בישיבת כסא רחמים בו השתתפו תלמידי הישיבה, פעילי 'יחד' וכן אלי ישי, יוני שטבון וברוך מרזל. ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז התייחס בדבריו למערכת הבחירות ורמז כי 'יחד' לא עברה את אחוז החסימה מחמת כוחניות של מפלגות אחרות. "עשינו מה שיכולנו", אמר הגר"מ. "כולם מפחדים מאחדות. תנועה שהולכת באהבת ישראל תצליח ותנועה שהולכת בכוחניות לא תצליח". אלי ישי שנשא אף הוא דברים במעמד אמר כי "למרות ההתנכלויות אנחנו נמשיך במשימתנו".

תגובה אחת
  1. זורקי הבצים הילדים של חוזרים בתשובה
    שעבריינותם נשארה עוד מהעבר.
    ואל ינסו בכל פעם על בסיס שמי שזרק בקבוק תבערה היו אנשי יחד.
    כי שם נזרק למטרת הבערת אש בלבד
    כמו בהפגנות של מתפרעים.

השארת תגובה