בית שמש: דגל התורה ושלומי אמונים מציבים אולטימטום

נציגי דגל התורה ושלומי אמונים קיימו היום מפגש משותף בסיומו הצהירו: "באם המשא ומתן לא ימוצה בטווח הקרוב תתקיים ישיבה משותפת עם ח"כי הסיעות לקבלת החלטות אופרטיביות"

פגישת דגל - שלומי אמונים
פגישת דגל - שלומי אמונים

המו"מ בין 'דגל התורה' ו'שלומי אמונים' לבין ראש העיר בית שמש משה אבוטבול נמשך גם בימים אלו.

היום נפגשו נציגי דגל התורה ושלומי אמונים לפגישה ממושכת במשרדי החברה הכלכלית בבית שמש. הפגישה נמשכה כשלוש שעות, במהלכה דנו נציגי שתי המפלגות בהמשך המשא ומתן בין שתי הסיעות לבין ראש העיר משה אבוטבול.

לאחר המפגש פרסמו נציגי שתי הסיעות הודעה משותפת בה נאמר: "מצפים למו"מ אינטנסיבי מול ר"ע אבוטבול, ראש העיר נושא באחריות ציבורית לא פחות מאיתנו על עתיד העיר, מצפים למו"מ תכליתי והוגן בהתאם לכוחנו".

הנציגים אף הציבו אולטימטום לראש משה אבוטבול והודיעו: "באם המשא ומתן לא ימוצה בטווח הקרוב תתקיים ישיבה משותפת של הנציגים המקומיים עם חברי הכנסת של הסיעות לקבלת החלטות אופרטיביות. מבחינתנו הכל פתוח, אבוטבול לא חתם עם אף אחד מהסיעות ולא הוצג בפנינו שום הסכם".

על מה שוחחו הנציגים בפגישה הארוכה? על פי גורם שנכח בחדר, הדרישות המרכזיות של דגל התורה הן קבלת תפקיד מ"מ וסגן ראש העיר בשכר, מספר תיקים ובראשם ועדת תכנון ובניה כולל נציג בוועדה המחוזית ומספר ועדות ובראשם יו"ר ועדת הנחות בארנונה. בנוסף, בדגל דורשים להיות מעורבים במינוי רב אשכנזי בעיר לאחר הבחירות.

השארת תגובה