דגל: "בינתיים אין מגעים עם אבוטבול"

בדגל התורה עדיין לא ירדו מרעיון הרצת מועמד מטעמם לראשות העיר בית שמש אבל בסביבת ראש העיר משה אבוטבול מאמינים שמדובר בניסיון לשפר עמדות במשא ומתן

שבע ברכות אבוטבול, צילום יעקב לדרמן (28)
שבע ברכות אבוטבול, צילום יעקב לדרמן (28)

המו"מ בין ראש העיר משה אבוטבול לבין דגל התורה עדיין תקוע. בכל ימי בין הזמנים לא התקיימו מגעים רשמיים בין הצדדים והמו"מ נותר תקוע כפי שהיה לאחר הפגישה האחרונה.

בקרב אנשי דגל התורה סבורים כי עדיין תיתכן האפשרות שדגל תריץ מועמד משלה לראשות העיר. כמפלגה החרדית הגדולה במועצת העיר יש לנו סיכוי לנצח בבחירות. בקרב אנשיו של אבוטובול סבורים שמדובר בלא יותר מניסיון לשפר עמדות במשא ומתן. "אין סיכוי להריץ שני מועמדים חרדים מול מועמד או מועמדת חילוניים", אומרים בסביבת ראש העיר. "מי שטובת העיר חשובה לו יודע שהציבור החרדי חייב להתמקד סביב מועמד אחד. אבוטבול הוא המועמד המוביל שמקבל את תמיכת מרבית הציבור החרדי ועל כולם להתאחד סביבו".

למרות ההצהרות הלוחמניות, לידי "כל הזמן" נודע כי בש"ס מצפים להתקדמות מהירה כדי להגיע להכרעה כבר בימים הקרובים. "לא היה נתק בין הצדדים", אומרים בש"ס. מראש קבענו שבבין הזמנים כיוון שרובם נמצאים בחופש עם המשפחה, יהיה קשה לקבוע פגישה מסודרת ולכן דחינו את המשך המשא ומתן לתחילת חודש אלול. השבוע בעז"ה הצדדים ייפגשו בתקווה לגשר על הפערים".

בדגל התורה אומרים ל"כל הזמן" כי כל הדרישות שמופיעות בכלי תקשורת שונים בשם 'דגל התורה', אין להם שום אסמכתא. נכון לעכשיו לא היו פגישות בין הצדדים בשבועות האחרונים ולכן לא הועלו שום דרישות. רק השבוע תיקבע פגישה בין הצדדים כדי להמשיך במשא ומתן".

השארת תגובה