הראביי שנעצר, הצטרף ל'מרצ' חיפה

הראביי דובי חיון בדרך לחקירה
הראביי דובי חיון בדרך לחקירה

הראביי דובי חיון, שמעצרו עורר לפני כשלושה שבועות סערה גדולה לאחר שנעצר על כך שערך חופות מחוץ לרבנות, מצטרף היום למפלגת מרצ ויוביל את רשימת מרצ למועצת העיר בחיפה. יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג: "הצטרפותו בתקופה שבה המרחב הליברלי-פלורליסטי נמצא תחת מתקפה היא חיזוק למאבק שלנו".

הראביי דובי חיון, שהוביל בעיר רשימה מוניציפאלית עצמאית בשם "חיפה שווה" התפקד לאחרונה למפלגת מרצ והחליט להצטרף לשורותיה. ראש רשימת מרצ למועצת העיר, תבור להט, ישובץ במקום השני ברשימה. במקום השלישי תעמוד גילה לבני זמיר אשר הובילה במשותף עם הראביי דובי חיון את רשימת ״חיפה שווה״.

יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג: "״הצטרפותו של דובי חיון למרצ בתקופה שבה המרחב הליברלי-פלורליסטי נמצא תחת מתקפה היא חיזוק למאבק שלנו. הרב שישב במעצר כי לא מוכן להתפשר על ייצוג הערכים שלו עכשיו ייצג אותנו במועצת העיר חיפה. הערים הן מרחב חשוב במאבקים רבים על החופש שלנו. רק לאחרונה ראינו הוכחה לכך בחוק המרכולים. הרב דובי הוא חיזוק חשוב לנבחרים של מרצ בכל הארץ ואני שמחה על הצטרפותו״.

הראביי דובי חיון: ״אני רוצה לברך על ההצטרפות של חיפה שווה לרשימת מרצ. נענינו בשמחה להזמנתה של ראשת מרצ תמר זנדברג וראש רשימת מרצ בחיפה תבור להט להצטרף ולהוביל גוש אמיתי בבחירות המקומיות למועצת העיר. חיבור כזה מייצר סינרגיה שתוביל מודל מופת לחיים משותפים, פלורליזם, שיוויון וחיבור אוהב ואכפתי למקום בו אנו חיים כקהילה חיפאית רב גונית״

ראש רשימת מרצ חיפה תבור להט: ״אני שמח על החיבור הייחודי עם רשימת ׳חיפה שווה׳ שייתן אלטרנטיבה אמיתית לתושבי חיפה שמחפשים רשימה אותנטית, שמבטאת את הקולות השונים של התושבים והקהילות שבונות את העיר. מרצ ראתה לנכון לרוץ בכוחות משותפים ועכשיו אנחנו יוצאים לדרך בכוח מאוחד וחזק שייצג את כלל החיפאים, שיביא פיתוח לחיפה ויקדם את הגיוון החיפאי, את העסקים בחיפה ואת החיים בחיפה״

השארת תגובה