מכבי תפעיל מרפאת שבת גם באזור ויז'ניץ

החל מחג הפסח: מכבי תפעיל מרפאת שבת גם באזור ויז'ניץ ■ מרפאת השבת תפעל החל משעה לפני כניסת השבת או החג ועד חצות ולמחרת מהשעה 9:00 בבוקר ועד שעה לאחר צאת השבת או החג. השרות לחברי מכבי הינו ללא תשלום כמובן.

מכבי - מרפאת שבת ויז'ניץ
מכבי - מרפאת שבת ויז'ניץ

מרפאת שבת וחג חדשה תחל לפעול החל מחג הפסח הבעל"ט בבית הרופאים ברחוב קיבוץ גלויות 24 בבני ברק, סמוך לשיכון ויז'ניץ. במרפאת השבת יפעלו רופא משפחה ואח מוסמך נכרים. מרפאת השבת תפעל החל משעה לפני כניסת השבת או החג ועד חצות ולמחרת מהשעה 9:00 בבוקר ועד שעה לאחר צאת השבת או החג. השרות לחברי מכבי הינו ללא תשלום כמובן.

מרפאת השבת החדשה מצטרפת לפריסת השרות של מכבי בשבתות וחגים. בנוסף פועלים גם מוקדי החרום של 'עזר מציון' ובמוקד 'טרם' בעיר, עמם נמצאת מכבי בשיתוף פעולה.

הרחבת השרות של מכבי איננה רק בסופי השבוע והחגים ולאחרונה נחתם הסכם שיתוף הפעולה עם המרכז הרפואי 'מעיני הישועה'. חברי מכבי הזקוקים לכך יוכלו לקבל שירותים במכונים החדישים שב'מעיני הישועה' ולחסוך את הצורך להיטלטל למכונים בערים אחרות. למכבי שירותי בריאות קשר הדוק עם רבני העיר בני ברק שליט"א וארגוני החסד הפועלים בעיר.

לדברי ראש מחוז המרכז במכבי הגב' דבורה חסיד: "מרפאת השבת באזור ויז'ניץ מאפשרת לנו להרחיב את פריסת השירותים בשבתות ובחגים גם באזור זה של העיר, לצד הסכמי שיתוף הפעולה במסגרתם יכולים מבוטחי מכבי לקבל שירות במוקד 'עזר מציון' במזרח העיר ובמרכז 'טרם' שבחלק הצפוני של העיר. מכבי היא הקופה המובילה בבני ברק עם כמחצית מתושבי העיר המבוטחים אצלנו. נאמנותם של מבוטחי מכבי מעודדת אותנו ומחייבת אותנו לפעול במלוא המרץ ובצורה מיטבית לקידום הבריאות בעיר. את כל השירותים הרפואיים שלנו אנו מנגישים בצורה המיטבית ביותר לאורח חייהם של המבוטחים, תוך הלימה תרבותית עבור תושבי בני ברק".

למכבי שירותי בריאות יש כיום פריסה נרחבת של עשרות מרכזים רפואיים, מהם שני מרכזים רפואיים גדולים ברחוב רבי עקיבא וברחוב כהנמן  בהם קיימים גם מרפאות של 'מכבי דנט', שבעה בתי רופאים עם עשרות רופאים שבכל אחד מהם יש גם מעבדה, ולא פחות מ-160 מרפאות של רופאים מומחים הפזורים בכל רחבי העיר.

הנהלת מכבי בבני ברק – בהם ראשת המחוז הגב' דבורה חסיד, מנהל המרחב מר אליהו עובדיה, המנהלת הרפואית המחוזית ד"ר סיגל רינגל ומנהל השיווק של מכבי למגזר החרדי ר' משה שלזינגר – עורכים בשבועות האחרונים פגישות רבות עם רבני העיר שליט"א, לקראת פתיחת המרכז הרפואי הגדול של מכבי ההולך ונשלם ברחוב רבי עקיבא שבמרכז העיר בני ברק.

בימים אלו נשלמות עבודות הבינוי הפנימיות במרכז הרפואי החדש והמרשים, כאשר לאחר מכן תחל הכנסת הציוד הרפואי והכללי לבניין. במהלך החודשים הקרובים יושלם המבנה בע"ה וייחנך לרווחתם של מבוטחי מכבי בבני ברק – המהווים כמחצית מאוכלוסיית העיר.

המרכז הרפואי החדש של מכבי ברחוב רבי עקיבא פינת רחוב ירושלים מתפרס על פני 6,500 מ"ר ויכלול את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם השירותים הרפואיים הטובים ביותר, מעבדה ומכונים קרוב לבית. פתיחתו תאפשר למבוטחי מכבי ליהנות מחוויית שירות מתקדמת עם טובי המומחים בבניין חדש ומרווח עם מכשור וטכנולוגיה הכי מתקדמים. בין היתר יהיו במרכז הרפואי החדש מוקד  לאישפוז יום, מכון שמיעה, מכון לריפוי בעיסוק פיזיקלי למבוגרים, יורחבו שירותי מכון הלב והסוכרת, המרכז לילדים עם עודף משקל, מרכז בריאות האישה ועשרות רבות של חדרי רופאים מומחים.

השארת תגובה