הרב מאזוז: "חובה למסור עדות על הזיופים בבחירות"

לאחר הטענות שעלו מצד אנשי 'יחד' כי נעשו זיופים בקלפיות ביום הבחירות שגרמו לכך שהמפלגה לא עברה את אחוז החסימה, משגר הרב מאזוז מכתב לתלמידיו בו מורה להעיד על זיופים שנעשו ■ "על פי דעת תורה כל מי שראה או שמע מהדברים הנ"ל ימסור עדותו למוקד"

הרב מאיר מאזוז. דוברות: יחד
הרב מאיר מאזוז. דוברות: יחד

על רקע טענותיהם של אנשי 'יחד' כי נעשו זיופים במהלך יום הבחירות, שמחמתם לא עברה המפלגה את אחוז החסימה, מוציא היום ראש ישיבת כסא רחמים ומנהיגה הרוחני של המפלגה הרב מאיר מאזוז מכתב בו מורה לשומעי לקחו להצהיר על כל פיסת מידע שבידיהם העשויה לחזק את ההשערות שהיו זיופים שהטו את תוצאות הבחירות.

"היות ושמענו שקרו כמה זיופים והערמות ואיומים בקלפיות", כתב הרב מאזוז במכתבו. "וכתוצאה מזה לא עברה תנועת "יחד" את אחוז החסימה – לכן אני מודיע בזה שעל פי דעת תורה כל מי שראה או שמע מהדברים הנ"ל ימסור עדותו למוקד. בכדי להעמיד האמת והצדק והיושר על תלם – ועל זה אמרה תורה אם לא יגיד ונשא עוונו. ולשומעים ינעם והאמת והשלום אהבו".

כזכור, המפלגה לא עברה את אחוז החסימה בהפרש של כמה אלפי קולות. מאז הכרזת התוצאות טענו ב'יחד' כי התנהל מערך זיופים היקפי בקלפיות רבות בהן נפסלו קולות המפלגה על ידי גורמים שהיו מעוניינים בהתרסקותה. "לאחר עבודה כה מאומצת וקשה, לילות ללא שינה, הקמת מטות וניהולם, עבודה סביב השעון בפעולות שכנוע, בתליית שלטים, בהמרצת בוחרים אל הקלפיות, ואז לגלות שגנבו לנו את הבחירות", כתב ישי במכתב ששיגר לפעיליו.

דא עקא, על פי דיווחים לא רשמיים מועדת הבחירות, מספר הקולות הפסולים של מפלגת 'יחד' עומד על כמה מאות בודדות, בעוד שש"ס מופיעה עם מספר קולות פסולים גדול יותר. על פי ניסיון העבר, לא ניתן יהיה לשנות את תוצאות הבחירות לאחר שהוגשו התוצאות לנשיא המדינה ראובן ריבלין אך ב'יחד' טוענים כי הדבר אפשרי. "נפנה לגורמים משפטיים בכירים", אמר גורם ב'יחד'.

מכתב הרב מאזוז

תגובה אחת
  1. אלי ישי אל תוותר תילחם כדי לקבל חזרה את המנדטים שגנבו ממך!!!!!.
    ברור לנו מי עשה זאת!!!!
    גנב נישאר גנב!!!!

השארת תגובה