חדש באלעד: טיפולי שיניים לילדים ללא עלות

עקב הביקוש והצורך להקל על ילדי אלעד: כללית סמייל בהסדר עם מרפאה חדשה באלעד שתעניק טיפולי שיניים בסל השירותים לילדי אלעד עד גיל 16

על מנת להקל על חברי שרותי בריאות כללית שהנם תושבי אלעד והסביבה, ובשל הביקוש הרב לטיפולי שיניים לילדים הוחלט לשפר את זמינות התורים וזאת על ידי הסדר עם מרפאה פרטית בעיר.

במרפאה החדשה ניתן יהיה ליהנות מטיפולי השיניים הניתנים לילדים במסגרת סל שירותי הבריאות ללא עלות או בהשתתפות עצמית מינימלית בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כל הילדים עד גיל 16 המבוטחים בכללית זכאים לטיפולי שיניים במסגרת סל הבריאות. במסגרת זו המרפאה מציעה את כל טיפולי השיניים, למעט טיפולים שאינם בסל, שהם יישור שיניים (אורתודנטיה) וטיפולים בעקבות טראומה (נפילה, חבלה).

לדברי ד"ר אורון שמואלי, מנהל רפואי מרחב המרכז בכללית סמייל: "מדיווחי השטח ומהנתונים יכולנו לראות את הצורך והביקוש הגובר לתורים נוספים עבור תושבי אלעד והסביבה. חברנו לד"ר ראבי שיציע טיפולים המשלבים בין מקצועיות ושירות מעולים כפי שכל הצוותים בכללית סמייל שואפים להעניק למבוטחי הכללית".

לדברי ד"ר חגי סלוצקי, מומחה לרפואת שיניים ציבורית והרופא הראשי של כללית סמייל: "כחלק מהסטנדרטים שהצבנו כרשת מרפאות שיניים אנו מקפידים מאוד בבחירת מרפאות איתן אנו מגיעים להסדר ומנהלים מערך פיקוח ובקרה קפדני. אני שמח שכעת, אנחנו יכולים לתת מענה משופר לאוכלוסייה המקומית באלעד, ואנו לא נחים על זריי הדפנה אלא ננסה לשפר את השרות עוד יותר גם בעתיד".

כתובת: רחוב רמב"ם 9 אלעד טלפון המרפאה 03-7750440 שעות פעילות המרפאה ימים א'- ה' 9:00-13:00, 15:00-20:00 יום ו' 9:00-13:00.

תגובה אחת
  1. מרפאה מדהימה, אני מגיעה לשם עם ילדיי מדי חצי שנה במשך 4 שנים כבר מרוצה מאד! היתי אצל ד"ר ראבי וכעת אצל ד"ר עלאא

השארת תגובה