דרעי דחה את מכתב ישי: "עייפתי מספינים"

יו"ר ש"ס אריה דרעי התייחס הערב למכתב אותו שיגר יו"ר 'יחד' אלי ישי בו ביקש לפעול יחד ■ "אחרי מערכת בחירות כל כך קשה עם איומים וקלטות, עכשיו בקו הסיום הוא רוצה להתפייס? עייפתי מספינים" ■ בהתייחסו לטענה לפיה הוא יישב בממשלת שמאל אמר דרעי: "מי שהחזיר אלפי מחבלים זה לא הייתי אני"

אריה דרעי. צילום: יעקב כהן
אריה דרעי. צילום: יעקב כהן

יו"ר ש"ס אריה דרעי התייחס הערב למכתבו של ישי שנשלח אליו בצהריים, בו נעשתה פנייה לאחדות לכאורה מצד ישי. בראיון ברשת ב' אמר דרעי כי הוא לא מתייחס למכתב שקיבל היום. "חבל שאני בכיתי והתחננתי לשיתוף פעולה", אמר דרעי. "וזה לא נענה".

"מה יצא לנו מזה?", הוסיף דרעי. "גם אם יעברו את אחוז החסימה, מה ייצא להם מזה? הרי ברוך מרזל ייפרד מהם". לדבריו, "אחרי מערכת בחירות כל כך קשה עם איומים וקלטות, עכשיו בקו הסיום הוא רוצה להתפייס? עייפתי מספינים".

במהלך הראיון התייחס דרעי לסוגיית הישיבה בממשלת שמאל ואמר כי לא הוא ישב בממשלת אהוד ברק, שכמעט החזיר את הגולן או ממשלת אולמרט, שניהל משא ומתן על ירושלים. "מי שהחזיר אלפי מחבלים זה לא הייתי אני", אמר דרעי. "עכשיו פתאום הכל השתנה? הרי תמיד יש את חכמי התורה. אז עד עכשיו זה היה טוב?.

כזכור, במכתב ששלח יו"ר 'יחד' אלי ישי ליו"ר ש"ס אריה דרעי כתב ישי: "הבה ונאחד כוחות לקראת יום הבחירות, לא עת למלחמה היא. כל אחד יצביע על פי צו רבותיו, אך עלינו לזכור שביום שלאחר הבחירות נזדקק לכל אצבע בכנסת". בסיום מכתבו כתב ישי: "הגיעה השעה לשלב ידיים ולסיים את המחלוקות. הבה נקרא לפעילים 'איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק'. סייעו איש ביד אחיו, קראו לשלום, לאהבת אחים, כל קול קובע את עתינו, כי בני איש אחד אנחנו".

תגובה אחת
  1. אם אלי לא עשה כלום במשך 13 שנה עם 13 מנדטים, מה הוא יעשה עם 2? (לאחר שיפרד הבלוק הטכני- "האחדות" בינהים)

השארת תגובה