'דרשו' במבצע לימוד תורה בזמן פרסום תוצאות הבחירות

"בזמן שבו הרפיון מלימוד התורה הוא הגדול ביותר, אלפים יתגברו על הסקרנות הטבעית ויקדישו 15 דקות ללימוד הדף היומי בהלכה" אומרים ב'דרשו' ■ היערכות מתאימה לקליטת אלפי שיחות שייכנסו בו זמנית להאזנה לשיעור היומי של הדף היומי בהלכה.

הקונוונשן דרשו בארהב
הקונוונשן דרשו בארהב

הארגון העולמי להפצת תורה "דרשו' יוצא מבצע נוסף לעידוד לימוד התורה, כשהפעם מדובר בתשובת נגד לאחד הרגעים בהם קיים בדרך כלל רפיון עצום בלימוד התורה.   "הדקות הראשונות שלאחר פרסום סקרי תוצאות הבחירות, בסיומה של כל מערכת בחירות" אומרים ב'דרשו', "הן הדקות הקשות ביותר לעולם התורה. הסקרנות גדולה כל כך, העיסוק מסביב הנושא מתחיל כבר חודשים קודם לכן, ורבים מהשקדנים הגדולים בעולם הישיבות, שבזכותם העולם העומד, עלולים ליפול חלילה ברשתו של היצר בנושא זה".

"לכן, כדי להשיב מלחמה שערה, ולהעניק ליצר תשובת נגד הולמת, החלטנו לצאת במבצע ענק לעידוד לימוד התורה, כשהעובדה שמדובר בשבוע אחד בלבד לפני סיום המחזור הראשון של הדף היומי בהלכה, תורמת למודעות הציבורית לנושא. "הפעם, אלפים רבים, בישיבות ובבתי הכנסת השכונתיים, בבתיהם של יהודים חרדיים בכל רחבי הארץ, ואפילו במטות הבחירות התוססים, יפתחו את ספר המשנה הברורה, וילמדו את החומר היומי של הדף היומי בהלכה, שיעסוק ביום זה בהלכות עשיית מלאכה בפורים. במשך רבע שעה, מחמש דקות לפני עשר ועד עשר דקות אחרי עשר, עם ישראל יתאחד בלימוד ההלכה", אומרים בארגון.

כחלק מההיערכות, החלו ב'דרשו' להכין את מערך השיעורים הטלפוני, לקליטת אלפי כניסות להאזנה לשיעורי הדף היומי בהלכה, וניתן להאזין לשיעורים ב 050-4137910 כמו"כ מציע 'דרשו' לכל החפצים בכך, לפנות למשרדי הארגון ולקבל לתיבת הדואר האלקטרוני שלהם קובץ עם עמוד המשנה הברורה שיילמד ביום שלישי במסגרת הדף היומי בהלכה, בסימן תרצ"ו, מסעיף א' ועד סעיף ו'.

השארת תגובה