הגר"י רצאבי: "הרב אמנון יצחק ראוי לנידוי"

בהוראה לתלמידיו, אומר הגר"י רצאבי מגדולי פוסקי עדת תימן אשר בעבר תמך במפלגת "כח להשפיע", כי הוא מתחרט על התמיכה. "כעת התגלה שהכל שקר, אין לקרותו בתואר "הרב", ואסור לשמוע את דרשותיו ושיעוריו"

הרה"ג יצחק רצאבי
הרה"ג יצחק רצאבי

המלחמה בשטח הש"סי עולה שלב. בימים האחרונים, לאחר שהגאון רבי יצחק רצאבי, מגדולי פוסקי עדת תימן הביע את תמיכתו בש"ס, הוא עובר מסע הטרדות. אנשים ונשים המגיעים אליו על מנת להקליטו, למחות בו, על אשר הביע תמיכתו בתנועת ש"ס.

על פי ההודעה באתר "יד מהרי"ץ" המזוהה עם ביתו של הגר"י רצאבי, המקליטים הינם תלמידיו של הרב אמנון יצחק.

לאחר מספר אירועים והטרדות אותם חווה הרב רצאבי, העביר הרב הודעה לתלמידיו בנושא.

תחת הכותרת "מֵשִׁיב רָעָה תַּחַת טוֹבָה לֹא תָמוּשׁ רָעָה מִבֵּיתוֹ". נכתב באתר "יד מהריץ", כך:

"מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א ביקשנו למסור בשמו לציבור תלמידיו ושומעי לקחו, כי כעת גם הוא מצטרף לתשובה הנ"ל. כמו כן אין לקרותו בתואר "הרב", ואסור לשמוע את דרשותיו ושיעוריו, וכי הנ"ל ראוי לנידוי.

"לשאלת רבים! שם האדם החצוף והעז פנים שהקליט האזנת סתר את מרן שליט"א הוא: יונתן נחשון מכ"ס, המציג עצמו כתלמידו של אמנון יצחק".

מש"ס נמסר כי אינם מעוניינים להתייחס "לאותו אדם אשר מבזה את גדולי ישראל במשך תקופה ארוכה".

ממקורביו של הרב אמנון יצחק נמסר בתגובה כי "ברצוננו להבהיר אנו לא שלחנו אף תלמיד להקליט את הרב רצאבי, ואין זו דרכנו".

אתר יד מהריץ
אתר יד מהריץ
40 תגובות
 1. אמנון חולה בנפשו ..סיים סיפור מזמן

 2. הגיע הזמן לגרש את הנבל אמנון השואה.

 3. חשף אותו הרב אמנון יצחק שליט"א אז הוא למד מש"ס לנדות ולהחרים

 4. יש גבול אמנון יצחק חצה את הגבול מזמן הגאוה שלו מעבירה אותו מדעתו כבר לא שומעים אותו מחזיר בתשובה ומחלק ציציות ומוריד עגילים בשנתיים האחרונים שומעים אותו מחפיש ומזלזל ברבנים ותפקידו של אדם גדול כרב רצאבי גם לנדות אם צריך

 5. הרב אמנון יצחק גדול מזכה הרבים והרב רצאבי כינה אותו פינחס של דורנו והוא היה איתו בשמחות כמו מסיבת חנוכה בארגון שופר אני מוחה כנגד דיברי הבלע שלכם רשעים על הרב אמנון יצחק

 6. מה חצה גבול מה?!? על מה אתם מדברים?!? הרב אמנון רוצה לחזיר בתשובה הוא מחזיר בתשובה!
  חבל שהוא לא רץ לבחירות גם!
  אם הרב אמנון היה רץ תהיו בטוחים שהיה פועל ולא מדבר סתאם!
  הבן אדם בנה את עצמו לבד!!!!
  לבד!!!! מאמונה!!!!
  לא לעניין הנידוי הזה והכותרת הזו!!

 7. רק שהשם יציל אותנו! הערבים מתאחדים..ומה קורה לעם ישראל?! דיי לפילוג..
  עם ישראל רוצים אחדות! חרדים..דתיים לאומיים..אשכנזים..
  חילונים..כולנו אחים! חייבים להתאחד! רק כך ננצח בעזרת השם!

 8. רצאבי יותר רשע משסניקים!!! הוא בעצמו אמר שרק בשביל כסף הוא יתמוך בשס ומוכר את כל יהדות תימן לרשעים!! אין לו הסמכה של פוסק אפילו.שקרן!!
  על פי דין תורה אסור לנדות אף אחד אם זה לטובת עצמו!! ובמכתב כתוב "משיב תובה תחת רעה" אז אזה פוסק הוא אם לא יודע הלכות!!!

 9. מה קורה לכם ? מיכאל איך אתה מעז לדבר ככה על אחד מגדולי ישראל? הרב הגאון יצחק רצבי אחד מגדולי הדור והפוסקים.. שמור לשונך מרע..

 10. אשרייך מיכאל שזכיתה להיות קרוב לצדיק אמיתי !!! שלא רודף אחרי כסף !!! וגאון כמו הרב אמנון יצחק שליט"א!!!

 11. איזה קינאה השם יצילנו!אשרייך מיכאל שזכיתה להיות קרוב לצדיק אמיתי !!! שלא רודף אחרי כסף !!! וגאון כמו הרב אמנון יצחק שליט"א!!!

 12. מה עד כדי כך ירד חושך לעולם תפסיקו כבר עם המחלוקת ואל תכניסו ראשכם בין הרים שבו בשקט ותמתינו לגאולה

 13. פרסמו בבקשה בדף זה את התגובה המוחצת של הרב אמנון יצחק, התגובה התקיימה בשיעור בני ברק אתמול 16.3.15 ושודרה בשידור ישיר באתר שופר , בשידור צפו בו זמנית 10,000 גולשים שונים מהארץ והעולם, ככל הנראה- תימנים שמזועזעים מהרב רצאבי שחבר לש"ס ומיד תקף על לא עוול בכפו את הרב אמנון יצחק שליט"א.
  זו התגובה של הרב אמנון יצחק לרב רצאבי לאחר שבוע שלם של המתנה וניסיון לעשות שלום מצדו של הרב אמנון יצחק-
  https://www.youtube.com/watch?v=txJvMbchUGw

 14. הרב אמנון יצחק צדיק וגדול מזכי הרבים בדורנו ,ואני מוחה על התגובות של רשעי ישראל שדיברו כנגדו , בושו והיכלמו.

 15. בס״ד
  גם אני מוחה כנגד דברי הבלע שמופנים כלפי גדול מחזירי התשובה הרב הגאון העצום אמנון יצחק שליטא
  לילה טוב לכולם

 16. אני מוחה כנגד הדברים המחרדים האלו כלפי גדול המחזרי בתשובה הרב אמנון יצחק איש אמת

 17. אני מוחה הרב אמנון יצחק איש אמת

 18. דרעי המחורבן ראוי לכל גינוי – הרב אמנון קודש קודשים

 19. מאוד פשוט! מרן הגאון שאין גאון והחכם ממנו הרב עובדיה יוסף זצוק"ל כתב על אמנון יצחק שהקדיח תבשילו ומצווה להחליפו באדם ירא שמיים. זה מה שאני יודע ומקבל בתמימות ובציווי של עשה ככל אשר יורוך. לכן משמע אמנון יצחק הינו אדם לא ירא שמיים והקדיח תבשילו והוא ברמת השוואה לאדם השונא תורה ומזלזל בחכמי התורה ולומדיה. התרחקו מלשמוע את דברי הבלע שהוא מדבר בכדי שלא תכשלו במחשבה על ענקי עולם ופוסקי הדור.

 20. רונן החצוף.
  אני מוחה בך.
  את המכתב כתבה יהודית הרבנית המהוללת והחתימו רבנים בכח.
  בשביל הבחירות עבר על כל עבירה שרק אפשר ועד עכשיו לא התנצלו בפניו על מה שעשו לו…..

 21. לא ייתכן שרב ישנה את דעתו בגלל כסףףףף!!! הרב רצאבי יצטרף לש"ס כי ש"ס הבטיחו לו מגרש שלם לבנות בית/בניין אם יגיד לתלמידיו לבחור בש"ס.ש"ס הבטיחו לעוד הרבה הבטחות וזה ניקרא שוחד בחירות!!! ש"ס זו מיפלגה עבריינית!! לא ייתכן שפתאום ובגלל זה הרב יתמוך בשס כי מבטילים לו.ואחרי שנים של תמיכה ברב אמנון יצחק פתאום משמיצים ומנדים ויוצאים נגדו!! בושה וחרפה והחילול ה' הוא גדול מאוד!!

 22. רשע מרושע

 23. רשע מרושע, מכר את הרב אמנון יצחק ואת ציבור התימנים בשביל נזיד עדשים..ותזכרו מה אני אומר הקפדה של הרב אמנון יצחק תשיג אותו במהרה

 24. כל רבני השקר שיצאו נגד הרב אמנון יצחק,הם עפר לרגליו!! הוא הרב היחידי שאומר את האמת בלי פחד!! וכווווולם מתנהגים אליו ככה בגלל הקנאה שיש להם כלפיו!

 25. איזה כיף ! הטיפשים !לא מפסיקים להעביר לרב אמנון יצחק שליט"א זכויות!!! הוא גאון !!! הקינאה רק גורמת לכם לרדת מטה ! חבל!!!

 26. אני רואה שיש פה בעיה לאנשים מסויימים לגבי אנשים שהם צדיקים אמיתיים וישרים כמו הרב אמנון יצחק שליט"א !!!!! זכות מתגלגלת ע"י זכאי !!! וכך ההפך!!!

 27. הרב אמנון יצחק צדיק יסוד עולם

 28. הרב אמנון יצחק שליט"א מזכה הרבים.
  כל מי שביזה וממשיך לבזות אותו בשביל כסף או בשביל תאוות ממון
  אין תרופה למכתו.
  מה אנשים שמחופשים לרבנים יעשו בשביל מפלגה לא יאומן יאבדו את כל העולם הבא שלהם.
  חבל שהם לא יודעים להבחין בין טוב לרע יש הוכחות בשטח שהרב אמנון יצחק החזיר אלפי יהודים בתשובה וכמו שנאמר בנביא ירמיהו : מוציא יקר מזולל כפי תהיה.
  וכתוב במשנה : כל המזכה את הרבים אין חטא בא על ידו , וכבר נוכחנו לראות
  כמה חטאים וצרות התגלגלו וקראו אחרי הבחירות הראשונות לכל מי שביזה את הרב אמנון יצחק וכמו כן ראינו איזה מצוות התגלגלו לרב אמנון יצחק שליט"'א שזכה בדיוק להקים בית כנסת אז רק עצם השתלשלות האירועים אפשר לדעת מי דובר אמת ומי דובר שקר ומי שלא רוצה לראות את האמת
  ולא עושה בירור אמיתי בלי כל עיניני הרגש למינהן זה בסדר יגיע יום הדין הגדול וכל אחד ואחד ישלם ובגדול
  כבוד הרב אמנון יצחק אוהבים אותך ותומכים בך עד הסוף אתה איש אמת שלא זז מהדרך ומהאמת לא ימין ולא שמאל תמשיך ככה !

 29. בסיעתא דשמיא

  מוצאי שבת קודש פרשת צו 29-03-2015 ט' ניסן תשעה'

  כבוד הרב יצחק רצאבי שליט"א ורבשקה הקדיחו תבשילם

  הגמרא במועד קטן דף כו. מביאה ברייתא בחיוב דיני קריעה כעל פטירת אב ואם גם על ברכת השם רחמנא לצלן

  והמקור לכך נלמד מפסוק במלכים-ב יח,לז "וַיָּבֹא אֶלְיָקִים בֶּן-חִלְקִיָּה אֲשֶׁר-עַל-הַבַּיִת וְשֶׁבְנָא הַסֹּפֵר וְיוֹאָח בֶּן-אָסָף הַמַּזְכִּיר, אֶל-חִזְקִיָּהוּ–קְרוּעֵי בְגָדִים; וַיַּגִּדוּ לוֹ, דִּבְרֵי רַבְשָׁקֵה. "

  ובשוטנשטין (כו.2) ביאר: והיה זה לאחר ששמעו דברי גידוף מפי רבשקה שלוחו של סנחריב מלך אשור ולכן קרעו בגדיהם

  ושם בהערה (23) קודם לכן מובא שם (מלכים-ב יח,לה) הגידוף שאמר רבשקה: " מִי בְּכָל-אֱלֹהֵי הָאֲרָצוֹת, אֲשֶׁר-הִצִּילוּ אֶת-אַרְצָם מִיָּדִי: כִּי-יַצִּיל השם אֶת-יְרוּשָׁלִַם, מִיָּדִי. " הרי שהשווה את בורא הכל לאלהי עץ ואבן ואין לך חירוף וגידוף יותר מזה (רד"ק שם) ושמיעת גידופי השם היא כשמיעת ברכת השם (רש"י בישעיה לו,כב; הובא במהרש"א)

  ע"כ מהגמרא

  http://www.maharitz.com/hordot/nachshon_amnon.mp3 הגיע הבחור הכשר יהונתן נחשון הי"ו מכפר סבא אל כבוד הרב יצחק רצאבי שליט"א בשאלה: מדוע התחבר לרשע דהיינו מפלגת שס' כעדות הג"ר עובדיה יוסף זצ"ל שאריה דא-רעי [הינו גנב ומקבל שוחד (10:35 דקות)] רשע וכו': https://www.youtube.com/watch?v=3jBaMKvyYzQ (13:00 דקות)

  והרי נאמר { באבות דרבי נתן (פרק ט,מד(: 'אל תהי חבר לרשע אפילו לדבר מצווה'. שנאמר: (משלי ג, לא) "אל תקנא באיש חמס, ואל תבחר בכל דרכיו" (אורחות צדיקים שער האהבה)} שאסור להתחבר לרשע ואפילו לדבר מצוה? (0:48 שניות)

  והתשובה: עיסקה… ביזנס' (1:24 שניות)

  וכשנשאל: איך אפשר להתחבר אליהם כשהוא עוקר את התורה של הקב"ה??? (1:51)

  ענה: שדואג לעדה התימנית (2:28 שניות) ומי יעזור לנו? ומי ידאג לנו? ומי יתן לנו שטחים ? … אבל לנו אף אחד לא עוזר!!!

  וכשנשאל: אבל תדע שהם שונאים אותנו!

  ענה: הם יעזרו…

  וכשנשאל: אין ברירה מה הקב"ה לא יכול לקיים את מה שהם הבטיחו ? (4:40 שניות)

  ענה: מציאות שאף אחד לא עוזר.

  וכשנשאל: מה הקב"ה לא יכול לתת?!? איפה היראת שמים?!?

  ענה: לא. (5:22) ושהכח בידיים שלהם… [עפר לפיו.]

  ע"כ מהקלטה הנ"ל.

  ולפי הנ"ל הרי שיהונתן נחשון בשמעו דברי גידוף שכאלה מפי כבוד הרב יצחק רצאבי שליט"א שר"י הרי שהיה צריך לקרוע את בגדיו כמעשה עם רבשקה שגידף בהשוותו את הכל יכול לאלהי עץ ואבן דהיינו מפלגת שס' העבריינים ואנשי עולם התחתון כדברי הרב דניאל זר שליט"א: http://shofar.tv/videos/2798

  ובפורטל יד מהרי"ץ http://shofar.tv/articles/11827 הופיע שהרב יצחק רצאבי שליט"א מצטרף על הזיוף שעשתה העוברת על דת-יהודית יוסף "הקדיח תבשילו"

  הרי שלפי הנ"ל ברור לכל מי כאן הקדיח תב-שילו יגאלי בשמק דכבוד הרב יצחק רצאבי שליט"א.

  ובנוסף ידוע ומפורסם מה שכתב ה"יביע אומר" ותראה פלאים!

  "עמדתי ואתבונן בדין תלמיד חבר; אם מותר לקרוא לרבו שאין רוב חכמתו ממנו בשמו 'פלוני' בלא תואר 'רבי פלוני' או חשוב כקורא לרבו בשמו. ואם מותר לקרוא לרבו המובהק 'הרב פלוני' בלא תואר 'רבי'?! … ומכל מקום בזמן הזה; שסתם תלמיד חכם נקרא בתואר 'רבי' ונתרבו התארים מאד, אין לתלמיד חבר לקרוא לרבו בשמו בלא שום תואר ואפילו שלא בפניו. ולא דמי לזמן חכמי הגמרא; שאין נקרא בתואר 'רבי' אלא מי שנסמך לכך. וע"ע במגילה (כא.). וכ"ש בדור היתום הזה; דאחסור דרי הולך וחסור 'ויחנו בחסרות'. וכבוד התורה ירד פלאים ובפרט על ידי המפלגות; אשר כל חלקה טובה הכאיבו. וכל רב שהוצרך להצטרף לאיזה מפלגה מאיזה אונס וכדומה; קנאים פוגעים בו ויעפרו בעפר לעומתו והסתר יסתירו פניהם מתורתו וחכמתו וכאילו; 'קטיל קני באגמא הוא' ('שבת' צה.). ובעונותינו הרבים הותרה הרצועה לבזות תלמיד חכם וזה פוסל דיינו של זה וזה פוסל דיינו של זה ולא השגיחו בדברי רז"ל שמאוד החמירו בעוון זה אשר בגללו חרבה ירושלים ('שבת' קיט:). וכן; 'אם ראית תלמיד חכם שעבר עברה בלילה אל תהרהר אחריו ביום… שבודאי עשה תשובה' ('ברכות' יט.). וכן; 'המבזה תלמיד חכם נקרא אפיקורוס או; מגלה פנים בתורה שלא כהלכה. ואין לו חלק לעולם הבא' ('סנהדרין' צט:). וכן; 'שנים עשר אלף זוגים תלמידים היו לו לרבי עקיבא וכולם מתו מפסח עד פרוס עצרת מפני שלא נהגו כבוד זה בזה' ('יבמות' סב:) תסמר שערות אנוש. וידעתי בני ידעתי כי הם מחלקים בזה בדברים הדברים טלאי על גבי טלאי. 'מעיילי פילא בקופא דמחטא' ('ברכות' נה:) כדי להורות היתר לעצמם ומכה ישנה היא זו. וכמ"ש בשו"ת מהרי"ל (קצד). דיברתי בזה בדרשותי לפני החברים המקשיבים לקולי (אשר נפתו לקבל לשה"ר על גדולי הדור מאיזה חכמים בעיניהם אשר הרשו לעצמם להרבות בדברי בלע לפני ההמון ועמי הארץ בדברים שאסור לשמען וכ"ש להעלות על הכתב) ונומתי להם: 'לא חילק ולא בילק ('לשון חורבה… ל"א; שני דייני סדום וכך שמותם' רש"י 'סנהדרין' צח:) ידענא' באיסור חמור זה 'דתבר גזיזי'" ('שנשבר לחתיכות' רש"י 'ברכות' יח:) וב"ה דברים שיצאו מן הלב נכנסו ללב ושמעו אלי. השי"ת יחזירנו בתשובה שלמה אמן. ואשר על כן בודאי שמן הראוי לנהוג כל בתר איפכא; לכבד תלמיד חכם ככל האפשר ויהיה כנגד המשחיתים וכדאמרינן; 'זונות מפרכסות זו את זו, ת"ח לא כ"ש'? ('שבת' לד.) ('כי הזונות אף על פי שבודאי הם שונאין זו את זו, עם כל זה הזונה מפרכסת חברתה כדי שתתנאה לפני המנאפין ולא מאהבתה בה אלא לטובת עצמה… והנמשל הוא; מאחר שאתה תלמיד חכם אם תזלזל בחכמים בפני ההמון גם כבודך יזל וירד בעיניהם', 'בן יהוידע' 'שם'). ואי לזאת אין ראוי לתלמיד חבר לקרוא לרבו בלי שום תואר וכ"ש בפני הדיוטות ועמי הארץ. ולפע"ד; אפילו רב לתלמיד גמור, כל שהוא בסוג תלמיד חכם מן הראוי לכבדו לפני ההמון בזה"ז ולמפלג ליה יקרא וכמ"ש הרמב"ם; 'כשם שהתלמידים חייבין בכבוד הרב כך הרב צריך לכבד את תלמידיו ולקרבן כך אמרו חכמים; 'יהי כבוד תלמידך חביב עליך כשלך" ('אבות' ב י) ('תלמוד תורה' ה יב). ונכון ג"כ שלא יקראנו בשמו בלא שום תואר וכיו"ב ראיתי בספר 'פלא יועץ'; 'שאפילו חכם גדול ראוי לחלוק לו כבוד אף לתלמיד מתחיל כדי שממנו יראו וכן יעשו ולחבב התורה על לומדיה. וכ"ש שהת"ח צריכים לעמוד זה בפני זה ולנהוג כבוד ביניהם'… בזמנינו שאפילו התלמיד לומד עוד מפי סופרים וספרים ויכול להיות תלמיד המחכים את רבו". (שו"ת 'יביע אומר' א יו"ד יח).

  מהעולה לפי הפסק של הג"ר עובדיה יוסף זצ"ל שכבוד הרב יצחק רצאבי שליט"א לאחר הצטרפותו למעשה הזיוף הנ"ל אינו אלא אפיקורוס ואין לו חלק לעולם הבא ונקרא מגלה פנים בתורה שלא כהלכה

  ובנוסף ידוע ומפורסם ההקלטה של בנו דהגרע"י זצ"ל הרב יעקב יוסף זצ"ל במוצש"ק להבח"לח מו"ר ועט"ר אמנון יצחק שליט"א https://www.youtube.com/watch?v=R2Iae1n4PEc

  בסיעתא דשמיא

  הרב אמנון יצחק שליט"א: הלו

  הרב יעקב חי יוסף זצ"ל: שבוע טוב ! מדבר יעקב יוסף

  הרב אמנון יצחק שליט"א: שלום כבוד הרב! מה שלום כבודו ?

  הרב יעקב חי יוסף זצ"ל: ברוך השם מצוין! נעים לשמוע את קולכם !

  רציתי לדווח לרב, אחד מחברי המטה של שס', דיבר איתי היום, והוא אמר לי, שהם מתכוננים ללכת ולהחתים רבנים נגד הרב.

  זה התוכנית שלהם, אני שתקתי, שמעתי את הדיווח, אבל, אני יודע איך הם מחתימים, אני מכיר שם את השיטות .

  ולכן, ברגע שאנחנו נראה את החתימות, עשרות או מאות, אנחנו צריכים לבדוק;

  אלף, אם זה נכון, אם זה מזוייף.

  בית, לפי ההלכה: כל רב שאמור לחתום על דבר כזה, הוא חייב לשמוע מדאורייתא את שני הצדדים. נניח אם אני המדובר, צריך לשמוע גם אותי וגם את הצד השני, אם הוא לא דיבר עמכם, מי שחותם הוא עובר על איסור דאוריתא! התורה אמרה "שמוע בין אחיכם ושפטתם צדק", הגמרא מביאה את ההלכה הזו, גמרא, כל הפוסקים, אין בזה חולק! תראו את זה בסימן יז, חושן משפט סימן יז, שמה כולם פוסקים את זה, וכמו שאמרתי בדאורייתא !

  עכשיו, מי שחתם, והוא לא דיבר עמכם -הוא עבר על איסור דאוריתא !

  לכן הייתי מעונין מאוד מאוד שיצאו חתימות כאלה, ואז נראה מי אלה גדולי התורה -שהם מעיזים על מה שאמרה התורה –לעבור! זהו .

  אני מעדכן אתכם מראש, שתדעו שכך וכך הם מתכננים .

  ואני לא רואה את זה כקללה, להפך! אני רואה את זה כברכה, אני רואה את זה שבכך נוכל לגלות את הפרצוף האמיתי שלהם !! כי אני בטוח שחלק מהם בכלל מזויפים !!!

  כשאתם תשאלו את הרבנים, יש את החתימה שלך, חתמת ? חלק מהם יגידו לך 'בכלל לא חתמתי', גם אלה שיגידו שכן חתמתי, תשאלו אותם: הרי אמרה התורה "שמוע בין אחיכם" ?, "מדבר שקר תרחק" ? הייתם חייבים על פי הדין מדאורייתא לשמוע את שני הצדדים .

  ולכן, כבודו יבדוק את כל הדברים האלה, כבודו יהיה מעודכן, ברגע שנראה את החתימות, ואז תוכלו איך להתגונן, ומזה, מההגנה הזו תוכל גם לטפס מעלה מעלה !

  הרב אמנון יצחק שליט"א: יש מצב

  הרב יעקב חי יוסף זצ"ל: זה מה שאני חושב…,

  הנה היום קיבלתי מידע הנה מיד אני העברתי את זה לכבודו, וכבודו יוכל לא רק להתגונן, אלא גם מההגנה הזו יהיה התקפה לחשוף את הפרצוף שלהם, איך הם עושים 'פסק דין שדה' כמו שאומרים, בלי לקיים את מה שאמרה התורה "שמוע בין אחיכם",.

  הרב יעקב חי יוסף זצ"ל: טוב, שיכתבו מה שירצו. ואנחנו נתגונן במה שהתורה אמרה; האם אלה שחתמו, האם הרב שלום כהן דיבר עם הרב אמנון ? שאל אותו ? דיבר איתו ? –לא ! אם הוא לא דיבר איתו -אין לו את הזכות לחתום, אסור לו! "שמוע בין אחיכם"; זה אלף' בית' של הלכות דיינים.

  ולכן, אנחנו נחכה, כשיצאו החתימות האלה לאור, אז אנחנו נעשה את החקירה ודרישה; נשאל את כל הרבנים האלה, נשאל אותם, נחקור אותם, נקליט אותם; אם הם יודו שהם לא דיברו עם כבודו, אז נוכל להגיד את האמת:

  תראו!

  אלה אנשים עוברים על מה שאמרה התורה !

  האם אלה גדולי ישראל ?

  הרב אמנון יצחק שליט"א: בסדר.

  מהעולה מדברי הרב יעקב יוסף זצ"ל הרי שכבוד הרב יצחק רצאבי שליט"א נקרא עבריין שעבר על איסור דאורייתא ואינו גדול הדור אמיתי אלא שגילה את פרצופו

  לסיכום:

  א. מגמ' מו"ק כה. שכבוד הרב יצחק רצאבי שליט"א גידף את הקב"ה רח"ל ויונתן נחשון בשמעו דברי גידוף אלה התחייב קריעה כדין ברכת השם!

  ב. מיבי"א ח"א יו"ד סי' יח' אות י'א שכבוד הרב יצחק רצאבי שליט"א נקרא אפיקורוס ומגלה פנים בתורה שלא כהלכה ואין לו חלק לעולם הבא

  ג. מדברי הרב יעקב יוסף זצ"ל שכבוד הרב יצחק רצאבי שליט"א נקרא עבריין ואינו גדול הדור אמיתי אלא מזוייף שגילה את פרצופו האמיתי

  והשם ירחם עלינו ויצילנו מאנשי שקר ויזכנו להתקרב לאנשי אמת ולגאולה שלימה מהרה אמן.

 30. הרב אמנון יצחק צדיק וגדול מזכי הרבים בדורנו ,ואני מוחה על התגובות של רשעי ישראל שדיברו כנגדו , בושו והיכלמו.

 31. גם אני מוחה על דברי הבלע שנאמרו על הרב אמנון יצחק,,,
  כל הנוגע בטומאת שס נטמא בטומאת הנחש והיא החמורה ביותר,
  גם פרה אדומה לא תטהר את הטומאה הגדולה הזו ,
  בנסיון זה לא עמדו הרבנים הגדולים ביותר בדורנו ,
  טומאה זו הביאה אותם לבוא במחיצת הזמרים הפסולים בזמן חלוה״מ פסח אעפ שהם בעצמם פסקו שאין להזמין אותם לערבי שירה ,
  אין להתרשם כלל מההתנגדות של קבוצה גדולה של רבנים כנגד הרב אמנון יצחק, ההתנגדות עוד תגדל והריקבון ימשיך אולם רק מתוך ריקבון הגרעין באדמה תצמח לנו הגאולה בע״ה ,
  כל שנותר לנו זה להתפלל להיות ראוי להידבק בצדיק וללכת באורחותיו ואז ממילא נזכה בע״ה להקביל פני משיח ,

 32. הרב יצחק רצאבי והרב אמנון יצחק לא שאלו את עצמם ולא חקרו מאין הביטוי
  ג'מאל ואת האות ק הגרונית לא קיימת בתפילה ובקריאת התורה
  שיבושי הקריאה ובטוי אותיות ערביות שהערבים הצליחו דרך התימנים בביטויי
  היום יומי ובשפת רחוב התימנים היהודים אמצו את הבטויים הפסולים
  ולקרא בספר הקדוש ובתפילה שיבוש הקדיש (יתג/דל) ביטול הקדיש אבקש תשובה

 33. השם ישמור את הרב אמנון יצחק גדול הדור צדיק ירא שמיים וכל הרשעים יפלו לרגליו מהרה

 34. אם לרבנים האלה היתה בהם יראה לא היו מעיזים לדבר סרה על גדול הדור הרב אמנון יצחק שליטא' זה רק נובע מקינאה ושינאת חינם אבל לא נורא הם מעבירים לו את מעט הזכויות שלהם ומרחיבים את הגיהנום שלהם אנא חיזרו בתשובה. לפני יום הדין רבני הדמה

 35. כבוד הרב אמנון הגאון!! אנחנו מאוד אוהבים לשמוע אותך! אני אסירת תודה לך על כך שהחזרת אותנו בתשובה!!
  ודרך אגב אני מציע לכם להפסיק להתעסק עם הרב אמנון אין לכם סכל אתם אנשים טיפשים נבערים מדעת! גם כף הקלה לא יצליח לנקות אתכם…
  רפואה שלמה בגוף ובעיקר בנפש!!

 36. בס"ד
  הרב אמנון יצחק שבוכה כל כך הרבה על כך שהרבנים שחתמו פסקו והחליטו כנגדו בלי לשמוע צד שני (היינו אותו) עברו על איסור דאורייתא וזה על פי הדברים המוקלטים בשיחה עם הגאון הגדול הרב יעקב יוסף זצ"ל ,, אז הרב אמנון היקר מדוע אתה בעצמך עשית מעשה כה מכוער לשמוע צד אחד ולבייש את הרב שלנו בעיר רמלה כאשר שמעת צד אחד (את אותו בעל אלים עבריין מורשע )אשר פגע בשמו של הרב של הקהילה הבוכרית ברמלה בשקרים גמורים ובנוסף עוד החלטת או פסקת את דינו של הרב ואשתו ששניהם יש להם עכשיו חלק לעולם הבא בגהינם . כך עשית בהרצאה בלוד 2015 , האם ההלכה של שמוע בין אחיכם לא שייך אצלך כבוד הרב הצדיק ומזכה הרבים החסיד המעונה ….. תתבייש לך להתנהג ברשעות שכזאת אני מכיר כמו עוד רבים את האמת בסיפור , ומאז שהדברים הועלו ופורסמו דעתי השתנתה לגביך היום אני מבין שהכל אצלך משחק אין אמת אלא רק אינטרס בלבד , היית צריך לומר לאותו אדם שדיבר שאתה לא יכול לתת לו לדבר בלי שהצד השני נמצא כיון שאינו יכול להגיב . וכואב לי שכך התנהגת עם הרב הזה ויותר עם אשתו שסבלה מגיל צעיר אלימות שידוע ומפורסמת לכולם ברמלה והגרוש ידוע למשטרה כבר עשר שנים , ועכשיו בנוסף לצער שהיה לה הוספת בטיפשותך צער נוסף של בושה ברבים רצחת אותה על לא עוול בכפה תתבייש לך ……

 37. ״כבוד הרב אמנון יצחק הוא משה רבינו עליו השלום של דורנו״ להתעורררררררר!!!!!!! לכל המגיבים נגד כבוד הרב אמנון יצחק היזהרו בלשונכם!!!!!!!!! לא ללכת שבי אחרי ש״ס…..ללא החשיפה של כבוד הרב ״הכשרות״ בית יוסף ,מחפוד, והבגץ, עם ישראל היו ממשיכים לאכול טריפה….( עשו לכם שחיטה שכונתית או עיברו לדגים) כולם נגד כבוד הרב מפני שכל האמת יוצאת לאור!!!!! תודה רבה לך כבוד הרב אמנון יצחק על שפקחת לעם ישראל את העיניים!!! בין פורת יוסף עליך.. ה׳ ישמרך ואת משפחתך מכל רע…אוהבים אותך ומעריכים אותך מאוד!!!!!!

 38. מי שמעז לפתוח לועו על הרב הצדיק , איש האמת מורנו הרב אמנון יצחק שליט״א , לא ינקה . השם ירחם על עמו .

 39. כל מי שדיבר נגד קודש הקדשים הרב אמנון איבד עולמו + לא יוציא שנתו + ימות מיתה משונה כיאה לדין רודף ועוקר תורנ

 40. אני מוחה ברשעים על ביזוי תלמיד חכם הרב אמנון יצחק שליט"א

השארת תגובה