דרעי: "באחריות, אין יותר הקלטות של מרן"

סאגת 'הקלטות': יו"ר ש"ס אריה דרעי התייצב הערב באולפן הערוץ הראשון והצהיר כי אין קלטות נוספות מבית הגר"ע יוסף: "באחריות אין כזאת הקלטה, זה הכל ספינים" ■ "אני מזמין אותו מחר לכאן, ושיחשוף את כל האמת ואת כל מה שיש לו" ■ אמש אמר ישי: "יש תיעודים שאם אני אומר אותם, ש"ס לא תעבור את אחוז החסימה"

אריה דרעי. צילום: יעקב כהן
אריה דרעי. צילום: יעקב כהן

על רקע ההצהרות מצד יו"ר 'יחד' חבר הכנסת אלי ישי כי קיימים ברשותו תיעודים שעלולים לרסק את ש"ס תחת לאחוז החסימה, התראיין יו"ר ש"ס אריה דרעי לערוץ הראשון, שם טען בנחרצות כי לא קיימים בידיו של ישי קלטות נוספות מביתו של מרן הגר"ע.

"באחריות אין כזאת הקלטה", פתח דרעי. "זה הכל ספינים, לצערי הרב של תרבות קלוקלת, להקליט את הרב בבית החולים כשהא שוכב על ערש דווי כשהוא תחת משככי כאבים. כשאנחנו נאבקים על חייו של מרן, אנשים מקליטים". בהמשך הראיון הפתיע דרעי כשהזמין את ישי לחשוף את כל מה שיש בידיו. "ברשותך אני מזמין אותו מחר לכאן", אמר דרעי. "ושיחשוף את כל האמת ואת כל מה שיש לו".

בהתייחסו למצבה של ש"ס בסקרים טען דרעי, כי המפלגה בעלייה ומפלגת 'יחד' אנה נוגסת מכוחה. "אלי ישי הוא בעיה של בנט", טען דרעי. "הוא לא קשור לציבור שלנו, הוא לא לוקח קולות מתנועת ש"ס". לשאלת המראיינת האם ישי יהיה שר הפנים, ענה דרעי בעוקצנות ואמר: "הייתי איתו בעימות הוא אמר שיש לו הרבה חלומות הוא יוכל להוסיף את זה לעוד חלום".

כזכור, אמש התייחס ישי לנושא במהלך ראיון בתכנית 'פגוש את העיתונות' ואמר: "מה לא אמרו עליי ומה לא השמיצו – לצערי הרב אין לי קלטת. מעולם לא הקלטתי את מרן הרב עובדיה, ביתו היה מוקלט 24 שעות ביממה מההיבט הבטיחותי, הכל הוקלט כל הזמן".

בהמשך הריאיון שיגר ישי איום מפורש כנגד ש"ס, והצהיר כי ברשותו תיעודים שיגרמו לש"ס לא לעבור את אחוז החסימה. "אתם לא תוציאו עליי שקרים", אמר ישי. "ואני לא אוציא עליכם את האמת. יש תיעודים שאם אני אומר אותם, ש"ס לא תעבור את אחוז החסימה ואני לא יכול לפגוע בבית שגדלתי בו".

לאחר שעה קלה הגיב יו"ר ש"ס אריה דרעי לדברים בתכנית 'המטה המרכזי' בערוץ 10, שם תקף את ישי ואמר: "המעשה הזה שבן אדם מסוגל להקליט גדול בישראל, את הרב שלו, בבית חולים כשהוא נאבק על חייו, הוא גוסס, תחת משככי כאבים, תחת דיאליזה, לבוא ולהקליט אותו?". לדבריו, "זה מזכיר מישהו שאמר, קרבו ימי אבי למות, כדי שאוכל. מה זה צריך להיות?".

תגובה אחת
  1. מספיק עם מחלוקות!

השארת תגובה