סקר פאנלס: ש"ס מתייצבת; הליכוד נחלש

סקר שנערך על ידי מכון פאנלס עבוד ערוץ הכנסת מעלה כי אילו הבחירות היו מתקיימות היום הרי שש"ס הייתה מקבלת שבעה מנדטים ■ 'יחד' בראשות ישי תעמוד על גבול אחוז החסימה ותקבל ארבעה מנדטים ■ הפער בין המפלגות הגדולות גודל: המחנה הציוני מוביל עם 24 מנדטים. הליכוד עם 21 מנדטים

סקר ערוץ הכנסת
סקר ערוץ הכנסת

סקר חדש שנערך על ידי מכון פאנלס עבור ערוץ הכנסת מעלה, כי אילו הבחירות היו מתקיימות היום הרי שש"ס בראשות דרעי הייתה מתייצבת ומקבלת שבעה מנדטים. במקביל, מפלגת 'יחד' בראשות אלי ישי תקבל ארבעה מנדטים ולמעשה תעמוד על גבול אחוז החסימה. מפלגת יהדות התורה תשמור על כוחה הנוכחי ותעמוד על שבעה מנדטים.

המפלגה הגדולה ביותר תהיה המחנה הציוני עם 24 מנדטים, כשהליכוד אחריה בפער ניכר של שלושה מנדטים עם 21 מנדטים בלבד. יצויין, כי הנשיא יטיל את הרכבת הממשלה על המפלגה שתזכה למספר התומכים הגדול ביותר ולאו דווקא המפלגה עם מספר המנדטים הגדול יותר.

יש עתיד ממשיכה להתחזק ובסקר הזה תקבל 13 מנדטים, זאת לאחר שבכל הסקרים הקודמים קיבלה המפלגה כעשרה מנדטים. הרשימה הערבית מתחזקת אף היא ומקבלת 13 מנדטים. מפלגת הבית היהודי לא מתרוממת ומקבלת 12 מנדטים. כולנו בראשות כחלון תקבל שמונה מנדטים ,מרצ תקבל ששה מנדטים וישראל בתינו סוגרת את הרשימה עם חמישה מנדטים.

השארת תגובה