בדרך לחלאקה: המתנה שתמתיק להם את הלימוד

שמחה גדולה מתקרבת לילדים המתוקים החוגגים חלאקה בל"ג בעומר, זה הזמן להעניק להם מתנה ערכית שתמתיק להם את לימוד אותיות הא' ב' ולימוד המצוות

איזו מתנה תלווה אותם עוד שנים ארוכות בשימוש שיזכיר להם את חגיגית החלאקה? בטרקליני 'מלכות וקסברגר' תוכלו למצוא מגוון של מתנות יהודיות בלתי נשכחות, אותם תוכלו להעניק לילדי החלאקה המתוקים.

זיכרו כי מתנה בלתי נשכחת היא מתנה אליה צורפה ברכה מרגשת מעומק הלב, לכן אם אתם הורים המתרגשים לקראת הרגע, סבים או סבתות הרוצים להפתיע את הנכדים, ואף דודים ודודות שרוצים להשקיע באחיינים החמודים, בדרך לחגיגות החלאקה המרגשות, תגיעו לביקור בטרקליני 'מלכות וקסברגר'.

בין היצירות המיוחדות לילדי החלאקה תמצאו את רב המכר ספר לימוד אותיות הא' ב' 'גירסא דינקותא', ממנו למדו דורות של ילדי ישראל את אותיות הקודש בצורה חוויתית ומרתקת, ובו תמצאו סידור מיוחד לילדי החלאקה וסיפורים מיוחדים, בנוסף משחק אותיות מגנט בה ישמח לשחק כל ילד ובאמצעות כך להרכיב מילים על דלת המקרר וללמוד את האותיות המתוקות, מזוודות 'אוצר המצוות' הממותגת עם דמות אהובת הילדים 'קופלה' בה ניתן לארוז מתנות.

סדרת הפאזלים החדשה, הכוללת עיצובים פרי מעשה מכחולו של האמן ר' יואל וקסברגר, אותם ירכיבו הילדים לתמונה מרהיבה, ושימו לב לחידוש המיוחד בסדרה, הפאזל מגיע בקופסא מרובעת עם ציורים מרשימים, כך גם שהיא עומדת על המדף היא מכניסה בחדר הילדים צבע, ובצידה העליון חריץ להכנסת החלקים, ובכך גם איסוף הפאזל הופך לחוויה מתוקה, באם עוד אין לילד החלאקה את פנס הקסם לילדים מקרנצי'ק, אין מתנה יפה יותר, בה אפשר לצפות ולהזמין לסיפורי חז"ל המרתקים, סדרת הסיפורים כוללת סיפורים בעברית אנגלית ואידיש, ואפילו הזמנות מעוצבות למסיבת החלאקה תמצאו בטרקליני 'וקסברגר', בהם תמלאו רק את פרטיכם ומה שנותר הוא להזמין את היקרים לכם. לסיכום, אם ברצונכם להעניק מתנה בלתי נשכחת לילד החלאקה, טרקליני 'מלכות וקסברגר' מחכים לכם.

השארת תגובה