הרוג ו-6 פצועים: חזרו ממירון

טרגדיה בחצר גור: בן 19, קרוב משפחת האדמו"ר, נהרג הבוקר בתאונת דרכים שעה שחזר עם חבריו מציון הרשב"י במירון • שישה נוספים בהם שני חתנים נפצעו בדרגות שונות

הרוג בתאונה
הרוג בתאונה

צעיר נהרג, אחר פצוע קשה, שני נפגעים נוספים נפצעו באורח בינוני ועוד שלושה אחרים נפגעים באורח קל כתוצאה מהתהפכות רכבם לתעלה סמוך למחלף מורשה.

במקום נמצאים בוחני וחוקרי משטרת ישראל (מחוז ת״א ) אשר בודקים את נסיבות האירוע.

עוזי ברק חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום יחד עם חובשים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים בזירת התאונה. מחוץ לרכב היה צעיר ללא רוח חיים ולמרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה. ע"פ הדיווח מדובר בצעירים שחזרו מציון הרשב"י במירון".

חובש בכיר במד"א עיזאת אל טורי סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד, הרכב שבו נסעו 7 נוסעים היה מעוך בתעלה של נתיב ההשתלבות של כביש 5, מעבר לגדר ההפרדה.

במרחק של עשרות מטרים ממנו בתעלת כביש 4 שכב גבר מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו בשטח.

3 פצועים במצב קשה ובינוני שכבו על אי התנועה, הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים והם פונו במהירות לבית חולים תוך כדי טיפול רפואי יחד עם 3 פצועים קל שהתהלכו במקום."

השארת תגובה