דרעי נגד ישי: "נדרוש את תיק הפנים"

בש"ס אומרים לקראת פרסום דו"ח המבקר כי ידרשו את תיק הפנים בכל ממשלה עתידית: "יאפשר ליו"ר התנועה דרעי, לשחזר את הישגיו כשר הפנים כאשר פעל יחד עם אריק שרון ז"ל בשנות ה-90 לאכלוס מיליון העולים מרוסיה" ■  יו"ר 'יחד' אלי ישי הצהיר אף הוא לפני מספר שבועות, כי ידרוש את המשרד

אריה דרעי ואלי ישי
אריה דרעי ואלי ישי

לקראת פרסום דו"ח המבקר, בש"ס מגיבים ומאשימים את הממשלה היוצאת שלא טיפלה כראוי בנושא. "דו"ח מבקר המדינה", נמסר ממפלגת ש"ס. "מוכיח את מה שהיה ברור מלכתחילה, לא היו אנשים בעלי נסיון ויכולת ביצועית בהגה ההנהגה. והתוצאה הייתה, ניהול חובבני וחסר אחריות".

בהמשך תגובתם מנפיקה ש"ס הצהרה לפיה, המפלגה תדרוש במהלך המו"מ הקואליציוני את תיק הפנים ואת מינהל מקרקעי ישראל. "ש"ס תדרוש את תיק הפנים בשילוב מנהל מקרקעי ישראל", אמרו בש"ס. "שיאפשר ליו"ר התנועה אריה דרעי לשחזר את הישגיו כשר הפנים כאשר פעל יחד עם אריק שרון ז"ל בשנות ה-90 לאכלוס מיליון העולים מרוסיה".

בש"ס אמרו בעוקצנות כי פעילותו של דרעי בשנות ה-90 הייתה "ללא ועדות וללא פוסטים בפייסבוק. רק עם יכולת ביצועית ועבודה קשה ניתן לעשות מהפכה אמיתית". ולדבריהם. "רק כך יוכל כל זוג צעיר לקנות דירה".

לפני מספר שבועות סייר יו"ר 'יחד' חבר הכנסת אלי ישי בדרום תל אביב. בסיום הסיור אמר ישי, כי כתנאי לכניסתו לממשלה ידרוש את תיק הפנים בכדי להיאבק במסתננים. "המצב הקשה השורר בדרום ת"א ובחלקים נרחבים בדרום הארץ", אמר ישי בהצהרה לכלי התקשורת. "דורש להמשיך בדחיפות את העבודה שהתחלתי בתפקידי כשר הפנים".

8 תגובות
 1. רק דרעי אכפת לו מאיתנו ודואג לכולם!
  ישי רק מחשבן את עצמו באינטרסנטיות אדירה!! הוא עובד על כולם בעיניים מתחנף ומתחנחן רק כדי שיצביעו לו ומשלה קבוצות ימניים שהוא בצד שלהם!! נא להתעורר!!

 2. חד הקיקיונית תיפול חזק! עכשיו כולם יודעים שהם אינטרסנטים מוחלטים וישי מבטיח וקורץ רק כדי לאסוף קולות!

 3. רק ש"ס היא חזקה ותעזור לציבור הדתי-מזרחי ולכל האלה שהפוליטיקאים האינטרסנטים לא מסתכלים עליהם!
  ש"ס היא מפלגה אמיתית ולא בזיונית כמו יחד שמאבדת ערכים מינימליים!!

 4. אין אלא ש"ס שעומדת מאחורי המצע שלה ועמדותיה! לא מחליפה עור וצבעים כמו יחד וישי! דרעי וש"ס ידאגו לעולם התורה והבחורי ישיבות ולא סתם יתחנפו לכל מיני נערי גבעות ארצישראליים…! דרעי עובד בשביל הציבור המזרחי-כללי ורואה את החלשים שלא גומרים את החודש!!

 5. ישי הופך את עורו כמו זיקית ומתחנף לכולם כדי לאסוף קולות, למעשה ישי לא הצהיר על מצע מסוים, ורק פועל למען האינטרסים האישיים שלו. הוא קורץ לנערי הגבעות! מי אם לא הוא היה בעד אוסלו שחרור מחבלים?? הוא מתעטף במעטה ימניות וחובר אליהם כדי לקדם את כוחו הפוליטי והאינטרסנטי. אה שכחתי הוא גירש כמה עובדים זרים… הוא מחייך לחבדניקים…! הרי יש את האמירות החדות של מאזוז כלפיהם ולא משנה כמה ינסו לטייח את זה! ישי כפוף למאזוז (הוא חייב להיות כפוף למישהו לא?) ולא יעבוד בשביל החבדניקים כמלוא הנימה! בעצם בשביל אף אחד הוא לא יעבוד.. הוא רק עובד על כולם. הוא שמאלני שמוכר ערכים לפי הצורך כדי לקיים את הפוליטיקה האישית שלו! תתעוררו!!

 6. ישי רק מחריב את עולם התורה והיהדות המזרחית הכללית, לא אכפת לו לנטוש ערכים לטובת כמה קולות, הוא רואה רק את עצמו ואת האינטרסים האישיים שלו! הוא אפילו לא ימני! גם עובד על הימנים….מי אם לא הוא היה בעד אוסלו ושחרור מחבלים??? אבל לא אכפת לו לשנות את עורו כמו זיקית ולהתחבר למזרחיים סרוגים ימניים…רק לעבור את החסימה…הוא חלש אופי שרק רוצה כבוד!!

 7. כמו שאמר הרב שלום כהן, זה רק קנאה ואינטרסים! ישי רואה רק את עצמו ולא סופר אף אחד, לא אכפת לו מעולם התורה והיהדות המזרחית הכללית. אפילו את הימנים הוא מוליך שולל, מי היה בעד אוסלו ושחרור מחבלים אם לא הוא??

 8. אתם שמים לב שהתגובות הנ"ל הם מטעם ש"ס ?

  אותם כותבים באותו זמן .

השארת תגובה