ראשי 'יחד' ישי ושטבון ביקרו בכפר חב"ד

ראשי תנועת 'יחד', ח"כ אלי ישי וח"כ יוני שטבון, והמועמדים ברוך מרזל ודודי שוומנפלד הגיעו הבוקר לסיור בכפר חב"ד שם התקבלו על ידי ראשי הכפר ■ ישי על רב הכפר, הרב אשכנזי זצ"ל, שנפטר באחרונה: "הרב ביקש ממני לעשות הכל למען אחדות ישראל ולפעול בכל הכוח לשלמות התורה, העם והארץ"

אלי ישי בכפר חבד. צילום: חיים טוויטו
אלי ישי בכפר חבד. צילום: חיים טוויטו

ראשי מפלגת יחד, ח"כ אלי ישי וח"כ יוני שטבון, הגיעו הבוקר (שני) לכפר חב"ד יחד עם המועמדים ברוך מרזל ודודי שוומנפלד והתקבלו על ידי ראשי הכפר. הסיור החל בפגישה עם ראש המועצה דוד יפרח ועם יו"ר וועד כפר חב"ד הרב בנימין ליפשיץ, אשר סיפר על קשרי הידידות שלו עם אלי ישי וכן על הסיוע שהגיש לכפר בתפקידיו המיניסטריאליים לאורך השנים.

ישי סיפר שהגיע להיוועץ ברב אשכנזי זצ"ל, רב הכפר שנפטר באחרונה, בטרם יצא לדרך חדשה בהקמת מפלגת יחד. "הרב", סיפר ישי, "ביקש ממני לעשות הכל למען אחדות ישראל ולפעול בכל הכוח לשלמות התורה, העם והארץ. ואכן, אלו שלושת עקרונות היסוד שחרתנו על דגל התנועה".

משם המשיכו לסיור בכפר ובמוסדות שונים. שטבון, המקורב מאוד לתנועת חב"ד, סיפר על יחסיו ארוכי השנים עם התנועה ועל דודיו המשמשים שליחי חב"ד ברחבי העולם. את הסיור חתמו בחדרו של הרבי בבניין אגודת חב"ד 770 בכפר חב"ד, שם דיברו המועמדים על שלוש השלמויות ועל הקשר הערכי ההדוק בין תורת חב"ד לתנועת יחד.

השארת תגובה