שטבון עונה לבנט: "מנסה לפלג את הציבור החרדי והדתי"

אחרי שיו"ר הבית היהודי האשים את שטבון כי הצביע בעד סנקציות פליליות, תוקף חבר הכנסת בחזרה ורומז: בנט מחפש את הדרך בחזרה לברית עם יאיר לפיד

ח"כ יוני שטבון. צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי
ח"כ יוני שטבון. צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי

אחרי ההאשמות באה בתגובה: חבר הכנסת יוני שטבון מבהיר היום בראיון למרדכי לביא ברדיו 'קול ברמה' כי הטענות שהעלה יו"ר המפלגה שלו לשעבר, השר נפתלי בנט לפיה הצביע בעד סנקציות פליליות היא "שקר גס", כלשונו.

"זו אסטרטגיה מאוד מוכרת לצערי של נפתלי בנט. ברגע שהוא בלחץ, הוא מתחיל לתקוף במקומות שהוא חושב שהם חלשים. זו שיטה שמפלגת בין הציבור הדתי לאומי לציבור החרדי, ואינני מתכוון לתת למשחק הזה להמשיך. מה שנאמר זה שקר. אני עמדתי מול הכנסת ונאמתי נגד הסנקציות הפליליות ועמדתי והצבעתי נגד".

שטבון אף יצא למתקפה משלו והבהיר: "אני לא פוסל מצב שאם בנט מתחיל להתנהג בצורה כזו ולתקוף שותפות פוטנציאליות לקואליציה יכול להיות ששוב מתרקמת ברית בין נפתלי בנט ויאיר לפיד".

אתמול טען בנט בראיון לאבי מימרן ברדיו 'קול חי' כי שטבון הצביע בעד הסנקציות הפליליות, "רק במליאת הכנסת הצביע נגד החוק", אמר בנט. בהתייחסו לברית עם לפיד שבגינה החרדים לא הצטרפו לממשלה לאחר הבחירות הקודמות אמר בנט כי לא שיער את ההתנכלות שתצא מכך לציבור החרדי: "החרדים הם מהמועדפים עלינו לשבת איתם בקואליציה".

3 תגובות
  1. תענה, חצוף!אל תתחכם

  2. אתה כבר פילגת עם מפלגתך האופורטוניסטית הבוגדנית

  3. בנט שקרן

השארת תגובה