כאן משקיעים: מלון מהדרין חדש בטבריה

בהשקעה של מיליוני שקלים: איש העסקים אלי צפורי רכש מלון בטבריה ויכשיר אותו לציבור החרדי • המלון ייפתח לציבור כבר בשבועות הקרובים

המוניטין המשובח של מלון "צפורי בכפר" בחפץ חיים עומד לשכפל את עצמו גם לצפון הארץ, לאחר שבעל המלון, איש העסקים אלי צפורי, רכש לאחרונה את מלון "עדן" בטבריה – ומתעתד להכשיר אותו עבור הציבור החרדי. המלון בניהולו של צפורי ייפתח לציבור כבר בשבועות הקרובים.

מלון "עדן" בטבריה שוכן בלב טבריה, בסמיכות לאזורי הקניות ולשכונה החרדית בעיר קריית שמואל – מול נופי הכנרת והרי הגולן. במלון 100 חדרים, חדרי אוכל ואולמות אירועים והרצאות ההופכים אותו לאידיאלי לאירוח ימי עיון וכנסים כמו גם לשבתות משפחתיות ושמחות.

צפורי, המוכר בענף המלונאות כיזם אשר הצליח בעבר לשדרג את מלון "ויז'ניץ" המיתולוגי בבני ברק שהפך תחת ניהולו למלון בעל רמת איכות גבוהה בכלל ולמלון אקסקלוסיבי ויוקרתי לציבור החרדי ועשה הליך דומה עם מלון "צפורי בכפר" בחפץ חיים שנחשב היום למבוקש ביותר בקרב הארגונים, המוסדות והנופשים החרדים, מתכנן לעשות את אותו מהפך גם עבור הנופשים החרדיים בטבריה.

בשבועות הקרובים יחלו במלון שיפוצים נרחבים ומקיפים בהיקף של למעלה מעשרה מיליון שקלים, בתכנון אדריכלי מוקפד וברמת גימור יוקרתית, שבסיומם יוכשרו במלון כל החדרים, אולמות האירוח וההרצאות, בית כנסת מפואר ולובי משודרג ואיכותי – כמיטב הסטנדרטים המוכרים של צפורי. הפעילות והאירוח במלון יימשכו גם בתקופת השיפוצים, כאשר העבודות עצמן לא ישפיעו כלל על האורחים.

"התיירות החרדית מתפתחת באופן משמעותי בשנים האחרונות, כאשר טבריה שבה אתרים היסטוריים רבים והיא שוכנת גם על אם הדרך למירון ולצפון, היא יעד ראוי ונכון לציבור החרדי", מסביר אלי צפורי. "ההשקעה הרבה, השדרוג והתכנון המוקפד והמפואר הם חלק מהגשמת חזוני, לפיו נופש חרדי לא צריך להסתפק בנופש במלונות אשר מתאמצים להתאים עצמם עבורו, לרוב לא בהצלחה יתירה. לנופשים החרדים מגיע הרבה יותר. מגיע להם נופש ומרגוע עם תנאי אירוח מלכותיים ושירות מלונאי מושלם ויוקרתי ולצד זאת, הקפדה, באופן קבוע ומובנה, על כל פרט ופרט ברמת המלונאות הגבוהה ביותר לצד רמת הכשרות המהודרת ביותר".

השארת תגובה