השדרן דודי שוומנפלד הצטרף למפלגת 'יחד'

מיקומו ברשימה עדיין לא נקבע ● שוומנפלד: "הגיע הזמן לעשות מעשה ולשנות את המערכת מבפנים. אני מאמין במהלך ההיסטורי של אחדות בין כל הקהלים והגוונים"

מפלגת ״יחד״ צירפה הערב לשורותיה את איש התקשורת דודי שוומנפלד (52). טרם פורסם באיזה מקום ימוקם ברשימה, אך נראה שלא מדובר בחמישיה הראשונה.

במפלגה אומרים כי בכל שנותיו כאיש רדיו קידם שוומנפלד אג׳נדה חברתית וניצל את הבמה התקשורתית למאבקים נגד אפליית בנות בסמינרים והיה החלוץ שהעלה את הסוגיה לסדר היום הציבורי. כן נאבק נגד שכר הלימוד המאמיר במוסדות החינוך החרדי ולשינוי יחס החברה החרדית לנוער נושר אותו הוא מכנה ״נוער הנשמות״ וכנגד בירוקרטיה ממשלתית.

שוומנפלד, מקורב לחסידות חב״ד ולרב יצחק דוד גרוסמן ראש מוסדות ״מגדל אור״, עוסק בקירוב רחוקים ובסיוע למשפחות רווחה. שימש כראש ישיבה לנוער נושר ומתגורר במגדל העמק.

דודי שוומנפלד אמר היום כי "במשך כל שנותיי בתחנות הרדיו זעמתי וזעקתי את זעקת העשוקים, הגיע הזמן לעשות מעשה ולשנות את המערכת מבפנים. אני מאמין במהלך ההיסטורי של אחדות בין כל הקהלים והגוונים – חרדים, דתיים ומסורתיים, אשכנזים וספרדים המבקשים לשמור ולבצר את ערכי תורת ישראל, לשמור על גבולות ארץ ישראל, לדאוג לעניים ולחלשים, בהקפדה על טוהר המידות וניקיון כפיים בשירות הציבורי".

השארת תגובה