איל ההון שנחקר בפרשת מילצ'ן תומך בגרסת נתניהו

אמש נחשף כי המיליארדר ההודי ראטן טאטא מסר עדות בתיק המתנות של נתניהו – מתברר כי עדותו מתיישבת עם גרסת ראש הממשלה ועם גרסתו של איש העסקים ארנון מילצ'ן

Ratan Tata meeting at Bombay House
Ratan Tata meeting at Bombay House

אתמול נחשף כי איש העסקים ההודי רטאן טאטא השוהה בישראל, מסר ביום חמישי האחרון עדות בפרשת המתנות.

ערוץ 10 שחשף את הפרשה דיווח, כי העדות נסובה סביב המידע שהגיע לחוקרי המשטרה ולפיו, ביקש מילצ'ן מראש הממשלה, לקדם אזור סחר חופשי בגבול עם ירדן, כאשר הבקשה כך על פי החשד, התקבלה בשל שיתוף פעולה של מילצ'ן בנושא עם טאטא. אלא שהיוזמה לבסוף לא יצאה אל הפועל.

אלא שהערב מתברר, כי בעדותו תמך איש העסקים ההודי בגרסתם של נתניהו ומילצ'ן. לפי הדיווח טאטא אף הביע הסכמה להיפגש עם נציגי סוכנויות אכיפת החוק שביקשו לאשש כמה עובדות הנוגעות לחקירה". כאשר זו נערכה במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל-אביב ב-1 בנובמבר.

לפי ההודעה "לפגישה הגיעו שני ישראלים שהינם ככל הנראה נציגים של סוכנויות אכיפת החוק, אך הם לא הציגו תעודות זהות. הנציגים הישראלים שאלו את טאטא לגבי קשריו האישיים והעסקיים עם ארנון מילצ'ן. טאטא הבהיר לפי ההודעה כי לא היו לו כל קשרים עסקיים עם מילצ'ן מעבר לכך שהוא היה לקוח של חברת יעוץ ביטחוני, אליה היה קשור. החברה סיפקה שירותים לרשת מלונות טאג' לאחר מתקפת הטרור במומבאי ורק בשלב מאוחר יותר עודכן טאטא שלמילצ'ן יש בחברת היעוץ הזו אינטרסים".

השארת תגובה