לקראת איחוד? אלי ישי ובן ארי נפגשו

יו"ר "העם איתנו" ח"כ אלי ישי נפגש הבוקר עם יו"ר "עוצמה יהודית" מיכאל בן ארי כדי לדון על איחוד המפלגות בתור בלוק טכני

מאז שפתח ח"כ אלי ישי את מפלגת "העם איתנו" דובר על כך שמפלגתו תתאחד עם מפלגת "עוצמה לישראל" של מיכאל בן ארי, היות ששתי המפלגות מייצגות ציבורים דומים.

רוב הסקרים קובעים כי שתי המפלגות לא יעברו את אחוז החסימה באם ירוצו לבד כאשר סקר שנערך שבוע שעבר נותן לשתי המפלגות ביחד שבעה מנדטים.

בימים האחרונים נשמעו ויכוחים רבים בתקשורת בין אנשיו של ישי לבן ארי, אולם הבוקר (ג') נרשמה פריצת דרך כשבן ארי וישי בביתו של ישי בשכונת הר נוף בירושלים כשמטרת הפגישה היא איחוד של שתי המפלגות.

יצויין כי אין מדובר באיחוד של שתי המפלגות בצורה בהן יהפכו למפלגה אחת ממש, אלא מדובר רק על בלוק טכני, או במלים אחרות חבירה משותפת שתעזור לשתי הסיעות להיכנס לכנסת.

בתחילה הציע ישי לבן ארי את המקום החמישי במפלגה, כשהתוכנית היא שמי שיכהן כשר יתפטר מתפקידו כחבר כנסת מה שיכניס את בן ארי גם אם המפלגה תקבל רק ארבעה מנדטים. בימים האחרונים אמר בן ארי כי הוא לא רוצה מקום חמישי והוא מבקש מישי שיתן לו את המקום הרביעי היות שמדובר בדיוק על אחוז החסימה כשפחות מזה בכל מקרה לא יכנס לכנסת, אולם יתכן שעתה מוכן בן ארי להתפשר על מקום חמישי.

במפלגתו של ישי אומרים כי ההכרעה תהיה ביד רב המפלגה הגאון הרב מאיר מזוז, שיכריע בעניין בימים הקרובים שנותרו עד לסגירת הרשימות.

2 תגובות
  1. הלוואי שיתאחדו!

  2. הלוואי שיתאחדו!!

השארת תגובה