הבקבוקים המעוצבים והצבעוניים שכל תינוק יאהב

Me – סדרת הבקבוקים הצבעוניים מבית Bfree • בעלי פטנט מנגנון האוורור המלא למניעת ואקום, ללא הכימיקל ביספינול A ועם פטמת סיליקון אורתודנטית

חברת Bfree משיקה סדרת בקבוקים חדשה בצבעונית שלא תשאיר שום פעוט אדיש! הבקבוקים החדשים, מציעים את יתרונות הטכניים של בקבוקי Bfree ובעלי טוויסט בעיצוב: צבעוניות רכה וסדרת חיות מאוירות, השובות את תשומת לב הילדים. הבקבוקים מתאימים לתינוקות החל מגיל 3 חודשים, בנפח של 260 מ"ל, בעלי פטנט מנגנון האוורור המלא למניעת ואקום, פטמה אורתודנטית רכה ופלסטיק בטוח, ללא BPA.

בקבוקי Me נולדו כחלק מתהליך העיצוב הטרנדי שעברה חברת מוצרי ההאכלה לתינוקות, Bfree לאחרונה: "גם התינוק הוא הלקוח, ולא רק האמא שמחפשת את יתרונות המוצר. לכן החלטנו לצאת במהלך מיתוגי וצבענו את כל הבקבוקים שמתאימים לתינוקות החל מגיל 3 חודשים. כמו כן, שיתפנו פעולה עם מעצבת שפיתחה קו דמויות מתוקות כמו כלב, חתול וקוף וכעת לכל צבע של בקבוק יש את הדמות הייחודית לו", מסבירה יסמין ברקוביץ'- פלג, מנהלת מחלקת הפיתוח בחברה.

קו הבקבוקים החדש מכיל 6 צבעים: ורוד, צהוב, כתום, ירוק, סגול, וכחול. באותו קו עיצובי ניתן למצוא את קולקציית מוצצי Breezy החדשה של החברה, שעברה מהפך עיצובי מבחינת צורה וצבע, עליה מופיעות הדמויות הייחודיות גם כן.

בקבוקי Bfree הם הבקבוקים היחידים בעלי מערכת אוורור מלאה, המאפשרת זרימה של אוויר מבחוץ לתוך הבקבוק – המסייע למניעת היווצרות הוואקום, הגורם לגזים וקוליק ואף עלול לגרום לדלקות אוזניים. הבקבוקים מגיעים עם פטמת סיליקון אורתודנטית רכה וגמישה ליניקה קלה ונעימה. הבקבוקים מתאימים מגיעים בנפח של 260 מ"ל, בעלי פטנט מנגנון האוורור המלא למניעת ואקום ופלסטיק בטוח ללא BPA.

שם החברה Bfree הינו קיצור המונח Bisphenol A- free, שכן החברה הייתה הראשונה בעולם להציע מוצרי תינוקות ללא הכימיקל ביספינול A ויצרה את המהפכה והתודעה הציבורית בשימוש של מוצרי תינוקות ללא ביספינול A. חברת Bfree מייצרת מגוון רחב של מוצרים לתינוקות ופעוטות: בקבוקים, כוסות מעבר, מחלק מנות, מוצצים, משאבת חלב אם, מיכלים לאחסון חלב אם ומזון, מגבונים, סטריליזטור למיקרוגל ועוד.

  • מחיר מבצע לרגל ההשקה : 38 ש"ח
  • להשיג בניו פארם ובחנויות המתמחות
  • לפרטים נוספים בקרו באתר bfreebaby.co.il
תגובה אחת
  1. ניסיתי אותם, הבייבי שלי לא התחבר לפטמה שלהם, אני רק עם טומי טיפי, יש בבקבוקים שלהם את אותו המנגנון והם הרבה יותר נוחים וטובים לדעתי…

השארת תגובה