לפתיחת שנת הלימודים: טיפים למניעת התייבשות

מי עדן מגישים: טיפים לקראת פתיחת שנת הלימודים לשמירת הילדים גם בבית הספר • מחקר: "קבוצת ילדים שהתחילה את הבוקר במצב נוזלים תקין, נרשמו הישגים גבוהים יותר באופן משמעותי לעומת אלו שהחלו את היום בלי מים" שולחים את הילדים עם מים לבית הספר

מים הם המרכיב העיקרי בגוף האדם ובייחוד בגוף של ילד. יש להם חשיבות עליונה בשמירה על התפתחותם התקינה של ילדינו.

שתיה בבית הספר 

גופינו מאבד מים בכל רגע נתון. לכן, עלינו לחדש את אספקת הנוזלים לגוף במשך כל שעות היום. חוסר מודעות לשתיית מים יכולה לגרום להתייבשות, בייחוד בקרב ילדים לאור העובדה שהם אינם מרגישים שהם מתייבשים. לכן על ההורים מוטלת החובה לשמור על כמות ואיכות המים אותם הם שותים במהלך היום גם בשעות הלימודים.

שותים מים ומשתפרים בלימודים

מחקר שבדק השפעת התייבשות בקרב ילדים, מצא כי קיימת השפעה על הישגי התלמידים. בקבוצת הילדים שהתחילה את הבוקר במצב נוזלים תקין, נרשמו הישגים גבוהים יותר באופן משמעותי לעומת אלו שהחלו את היום בלי מים. תלונות רבות של ילדים על כאבי ראש בשעות הבוקר בבית הספר נובע כי הם לא שותים מים בבוקר.

אחריות ההורים על בקבוק המים

ההורים המקפידים לא לשלוח את הילד מהבית בלי בקבוק מים צריכים לדעת שעדיין יש עליהם אחריות לשמור ולהעיר לילד שלא ישכח את הבקבוק מים בהסעה או באוטובוס בדרך ללימודים. כשההורים דואגים לבקבוק המים של הילד, הילד לא מאבד ולא שוכח אותו.

אז מה עושים? 

מגוון בקבוקים – מי עדן
  • בכל בוקר לפני היציאה ללימודים ציידו את ילדיכם בבקבוק מי עדן אישי.
  • מטמיעים בילדים מגיל קטן את הצורך להקפיד לשתות לכל אורך היום גם כאשר לא מרגישים תחושת צמא.
  • דוגמה אישית, ההורים לא יוצאים מהבית לעבודה או לסידורים בלי בקבוק מים ביד.

אמא, אבא לא שולחים את הילדים בלי מים

מי עדן מאחלת לכולם שנת לימודים בריאה

השארת תגובה