נס בברצלונה: הנערים ניצלו מפיגוע בשל התעקשות לאכול כשר

שמחה בתנועת הנוער 'אור ישראלי' – הנתמכת גם על ידי הרב יצחק דוד גרוסמן ממגדל העמק: רון אמור המשתתף בשיעורי התורה הציל את חבריו מפיגוע הדריסה בברצלונה

הפיגוע בברצלונה
הפיגוע בברצלונה

קבוצת נערים מישראל יצאה לחופשה בברצלונה והם שמו פעמיהם לעת ערב בחיפוש אחר מסעדה בה ביקשו לשבת לאכול.

אחד הנערים רון אמור המשתתף באופן קבוע בכל השיעורים של הרב אריאל פרץ רכז תנועת הנוער אור ישראלי ברמת ישי, לא נכנס פנימה ולא הסכים להצטרף אל חבריו. הנערים שאלו אותו מדוע? אמר להם: הרב פרץ לימד אותנו רק שבוע שעבר על חשיבות של אוכל כשר ורק כשר אז כבר שכחנו מזה ונאכל במסעדה של גוים? רוצים תאכלו. אני לא !!!

קמו הנערים ויצאו מהמסעדה, בשיחת טלפון שמעו על מסעדה כשרה בקרבת מקום.

יצאו לכיוון מסעדת מכבי הכשרה שממוקמת שם בשדרה ובעודם מהלכים בשדרה פרצה מהומה אדירה כשהרכב הדורס שועט אל תוך המסעדה בה ישבו הנערים רגעים ספורים קודם לכן.

בתנועת אור ישראלי סיפרו היום בהתרגשות את הדברים, או אז קם הרכז ר' יעקב בבקוב רכז בעיר לוד שסיפר: גם אצלי בסניף יש תלמיד 'טום רוז' שנכח במקום וניצל מהפיגוע, "הוא אמר לי שהוא מרגיש שזה בזכות השיעורי תורה".

3 תגובות
  1. כל הכבוד לבחור מרמת ישי. בוודאי נפגשנו בסופר של אחים דוד באזור תעשייה ברמת ישי. אספר לרבי שמתייצב בפתחו של הסופר בכל יום שישי כמה אתה בסדר ואיך הצלת את חבריך שניאותו לעבור לאכול אוכל כשר. יישר כוח.

  2. לדעתי לא צריך לנסוע בכלל לברצלונה האנטישמית שתומכת בהחרמת ישראל וכן לא לספרד השונאת את ישראל ותומכת באויבנו! לא לקנות במנגו וזארה!

  3. איזה נקמה יותר גדולה מזה יכול להיות לרשעים מספרד – ברצלונה שנלחמו בדת היהודי ובכל היהודים בגירוש והריגה ושריפה בחיים. מזה שיהודי ניצל ממות בטוח רק בזכות ששמר על דת היהודי ועל מהות היהודי, אדרבה שיסעו כמה שיותר יהודים לשם ולשמור שם על היהדות לדעתי זה הנקמה הכי גדולה שאפשר לתת להם בחזרה,
    "יחיו הגויים האנטישמים הרשעים ויסבלו"

השארת תגובה