בעל מוח מבריק? מקומות אחרונים לקורס אפיון ועיצוב

קורס אפיון ועיצוב של 'סיעור מוחות' בשיתוף נטקראפט אקדמי • בוגרות הקורס מדווחות על הכפלת הכנסותיהן והשתלבות בחברות המובילות • מקומות אחרונים נותרו למחזור הלימודים הנוכחי

סיעור מוחות נטקרפט
סיעור מוחות נטקרפט

מחזור הלימודים השלישי בקורס אפיון עיצוב וחווית משתמש המתקיים בשיתוף פעולה בין בית הספר למקצועות עיצוב ותקשורת 'סיעור מוחות' ו'נטקראפט אקדמי' הגיע לסיומו והביקוש למחזור הלימודים החדש שייפתח באלול שובר שיאים ונשארו מקומות אחרונים בהחלט.

הקורס מאפשר למעצבות גרפיות בפרינט להתקדם לתחומי העיצוב העכשווים ולהמשיך להיות רלוונטיות. הקורס מקנה ידע ושליטה נרחבים במגוון רב של מקצועות ותחומי עיסוק מבוקשים, עם אפשרות להשתלב בהיי-טק.

בוגרות הקורס ב'סיעור מוחות' מדווחות שהכפילו את הכנסותיהן בעקבות הקורס. רבות מינפו את העסק הפרטי שלהן ומדווחות על מעגל לקוחות תוסס וחדש בעקבות הקורס. רבות מהבוגרות אף השתלבו בחברות נחשבות במשק כמ: WIX, SAYYES, אלעד מערכות, סטארטפים, ועוד חברות דיגיטל.

עומרי רויטר – מנכל נטקרפט-אלעד מערכות מסביר: "כיום אי אפשר להציע ללקוח רק פלטפורמה של פרינט. עולם הדיגיטל מתקדם בצעדי ענק ולכן המעצבות צריכות להתקדם לעולם הדיגיטל לאפיין ולעצב מוצרים עם דגש על חווית משתמש אפקטיבית".

נטקראפט היא סוכנות ה-UX המובילה בישראל המציעה שירותי אפיון, עיצוב ופיתוח. לאורך 14 שנות פעילותה, שימשה נטקראפט כיועצת מקצועית במספר רב של פרויקטים מוצלחים עבור סטראטאפים והחברות המובילות במשק ובעולם. סמנכ"ל האקדמיה מר און דידוס אמר: "אנחנו מקיימים אצלנו קורסים זהים במקביל, אבל התוצרים של הבנות של 'סיעור מוחות' הם ליגה אחרת. אנחנו רוצים לפתוח עם 'סיעור מוחות' עוד ועוד קורסים ולשלב את הבוגרות אצלנו ובתעשיה בכלל. השוק צריך הרבה מוחות מבריקים כמו שיש ב'סיעור מוחות'.

שיטת הלימוד הנהוגה בבית הספר 'סיעור מוחות' מבוססת על למעלה מ-20 שנות הוראה בתחום, תכנית הלימודים בבית הספר גובשה בהתייעצות עם מומחי הוראה ממה"ט, מאוניברסיטאות וממכללות ברחבי הארץ. הלימודים מתבצעים במתכונת "סמי אקדמאית" ומותאמים לדרישות ההלכה ולהווי החיים החרדי.

השארת תגובה