'לאומית שירותי בריאות' נערכה כראוי לסערה

בלאומית נערכו כראוי לסערה, צוותי המוקדים הטלפוניים תוגברו במחוז ירושלים וצפון

לאומית בשלג
לאומית בשלג

בישיבת הערכת מצב שנערכה בהנהלת 'לאומית שירותי בריאות' הביעו כל הגורמים המקצועיים שביעות רצון גדולה מההערכות המוקדמת למזג האוויר הסוער ולסופת השלגים. ההערכות המוקדמת שהחלה כבר לפני מספר שבועות על ידי ריענון הנהלים למזג אוויר סוער.

מיום רביעי בבוקר, צוותי המוקדים הטלפוניים תוגברו הן במחוז ירושלים וצפון והן בשאר המחוזות ע"מ לתת מענה רחב לציבור הלקוחות שפונים למוקדים. כחלק מהלקחים שהופקו משנים עברו, נערך הצוות הרפואי לקראת הבאות והסדיר מראש רכבים בעלי הנעה קדמית 4X4 שיסייעו בשינוע בלוני חמצן ושינוע של רופאים ואנשי צוות לחולים בביתם למקרי חרום, או לטיפולים רפואיים דחופים. ביחס מועדף וברגישות מיוחדת, סייע הצוות הרפואי לחולים הזקוקים לטיפולים מיוחדים כמו דיאליזה וכדו', לקבל את הטיפול הרגיל בצורה הטובה והקלה ביותר, על מנת להקל על סבלם ולסייע ככל שניתן במזג האוויר הקשה.

ב'לאומית שירותי בריאות' שבו וקראו לציבור לשמור על כללי הזהירות במזג אוויר שכזה- במיוחד לגבי האוכלוסייה שיכולה בקלות להיפגע מפגעי הקור- קשישים ותינוקות. עקב הקור העז יש להיזהר מכוויות קור. כוויות קור הן פגיעה ברקמות הגוף המתבטאות בצלקת ואף עלולות להגיע למצב נמק. יחד עם זאת, יש לוודא כי שמיכות המונחות על גבי תינוקות וילדים אינן כבדות מדי או מחממות מדי, על מנת למנוע מקרים של חנק או מוות בעריסה.

יצוין, כי במסגרת שיפור השירות ללקוחות, מבוטחי 'לאומית שירותי בריאות' באזור ירושלים יכולים לגשת לקבלת טיפול במוקדי החירום של "טרם" בשכונת רוממה, בארמון הנציב, ובמרכז החירום השוכן בבית החולים 'ביקור חולים' ברח' הנביאים בירושלים. כמו כן, במודיעין ומעלה אדומים. במוקדים ניתנים מגוון שירותי רפואה דחופה ובהן, בדיקות רופאים מקצועיים, גיבוס, בדיקות הדמיה ומעבדה מהירים ועוד מגוון רב של שירותים.

קופת חולים לאומית בשלג

השארת תגובה