פרויקט "נוף כרמל" יוצא לדרך: פורסם המכרז לבניית הפרויקט

השכונה החדשה תבנה בצפיפות של 5 יחידות לדונם צמודי קרקע ותשווק על ידי רשות מקרקעי ישראל ומשרד השיכון • ראש המועצה: "אני גאה בפרויקט "נוף כרמל" בשל האיכות הגבוהה של התכנית והשילוב העדין והאסתטי שלה בנוף של קרית חרושת"

נוף טבעון, הדמיה | צילום: אירית צרף - נתניהו
נוף טבעון, הדמיה | צילום: אירית צרף - נתניהו

משרד השיכון הודיע על מכרז מיוחד להקמת פרויקט 'נוף כרמל' במועצה המקומית קרית טבעון. על פי המכרז, במסגרת הפרויקט ייבנו 41 יח"ד ברחוב מעלה השיזף בקרית חרושת. השכונה החדשה תבנה בצפיפות של 5 יחידות לדונם (צמודי קרקע) והיא תשווק על ידי רשות מקרקעי ישראל ומשרד השיכון.

כמו כן, המתחם בכללותו ישווק ליזם אחד, אשר יתכנן ויבצע הן את מתחמי המגורים והן את השטחים הציבוריים והדרכים בתחום התכנית, כל זה בתאום עם המועצה המקומית ורוח הבינוי של התכנית. בהודעת המועצה נכתב כי חוברת המכרז תתפרסם באתר האינטרנט של רמ"י ביום 07/08/2017.

עם פרסום המכרז החדש אמר ראש המועצה דוד אריאלי כי הוא "גאה בפרויקט "נוף כרמל" בשל האיכות הגבוהה של התכנית והשילוב העדין האסתטי שלה בנוף של קרית חרושת. אנחנו רואים בגאווה גדולה את העשייה שלנו בתחום הרחבת אפשרויות הדיור לתושבי הקריה לצד פרויקטים אחרים, כדוגמת שכונת "בצל אורנים", המכוון בעיקר לזוגות הצעירים תושבי קרית טבעון. תודה גדולה לחברי המועצה על שיתוף הפעולה בקידום העשייה בקרית טבעון".

השארת תגובה