מפתיעים בקפה גרג: אז מה תרצו לרשום על הקפה המוגש?

בלעדי וחדש ברשת קפה גרג: מכונה המדפיסה תמונות וכיתוב אישי על גבי כוס הקפה • בית קפה זהו זמן מעולה לאחל מזל טוב, בהצלחה או כל איחול אחר, או שאולי בכלל תרצו להדפיס תמונות מהטלפון הסלולרי • הכל אפשרי, אתם מוזמנים לחוות

Tomer Foltyn Photography
Tomer Foltyn Photography

ברשת קפה גרג, החליטו לקחת את תרבות הקפה צעד אחד קדימה ולהפתיע את לקוחות בחוויה ייחודית, המעלה חיוך…. ומשיקים בארץ באופן בלעדי חוויית קפה דיגיטאלית – הדפסת תמונה וכיתוב אישי על כוס הקפה.

מדובר במדפסת, או בשמה המקצועי Ripple Maker המחוברת לאינטרנט ומשתמשת בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית המוגנת בפטנט, כך שכל כוס קפה הופכת בשניות לחוויית מדיה חברתית עבור כל לקוח. ניתן להדפיס על הקפה מתוך מאות עיצובים מוכנים מראש, להעלות תכנים ממותגים או לאפשר ללקוחות להעלות ולהדפיס תמונות מהטלפון הסלולרי שלהם באמצעות אפליקציות ייעודיות למערכות ההפעלה אנדרואיד ו-iOS.

ניתן להדפיס כל דבר שנמצא כקובץ או כתמונה בנייד האישי, לשלוח את התמונה למכונה והיא תדפיס אותו על כוס הקפה. באמצעות "ההדפסים על קצף הקפה" למעשה נוצרה פלטפורמה תקשורתית חדשה, שבאמצעותה ניתן לשלוח מסרים ותמונות ברזולוציה גבוהה. בין הטקסטים שניתן להדפיס על הקפה: התנשאי לי? יום הולדת שמח, גיוס נעים, יום נישואים שמח, אוהב/ת אותך, מזל טוב להולדת התינוק ועוד.

יאיר מלכה מנכ"ל ומבעלי רשת קפה גרג: "כרשת החרטה על דיגלה לחדש ולרגש את לקוחותיה, אנו בטוחים גם הפעם שנצליח להפתיע ולחזק את חווית הקפה באמצעות הדפסת תמונות או כיתוב אישי על כוס הקפה. כרגע אנו עורכים פיילוט במספר סניפים ובשלב השני יכנס לכל סניפי הרשת".

Tomer Foltyn Photography | www.TomerFoltyn.com
השארת תגובה