יחימוביץ' התפטרה מוועידת ההסתדרות – "סיבוב על חברי ההסתדרות"

מטעמו של ניסנקורן נמסר" כי "יחימוביץ' היא פוליטיקאית שניסתה לעשות סיבוב על חברי ההסתדרות, הובסה בבחירות ונעלמה ברגע הראשון" – תגובת יחימוביץ': "צעד טכני המתחייב על פי חוק חסינות חברי כנסת"

אבי ניסנקורן, יו"ר ההסתדרות
אבי ניסנקורן, יו"ר ההסתדרות

חברת הכנסת שלי יחמוביץ' מ'המחנה הציוני' שהפסידה בבחירות לראשות ההסתדרות, הודיעה על התפטרותה מ'וועידת ההסתדרות' וזאת מבלי למשוך את העתירה שהגישה לבית המשפט בטענה לזיופים שנעשו בקלפיות על ידי אנשיו של היו"ר הנבחר אבי ניסנקורן.

לנוכח הצעד בה נקטה יחימוביץ' טענו יריביה בהסתדרות כי הנה הדברים מפניהם הזהיר ניסנקורן במהלך הקמפיין מתרחשים אחת לאחת כאשר עתה ברור לכל כי התמודדותה של יחימוביץ' בבחירות לראשות ההסתדרות נבעה מהעובדה כי בקשה 'סדור עבודה' למקורביה.

מסיעת עוגנים של היו"ר ניסנקורן נמסר בתגובה, כי "כמו שאמרנו לאורך מערכת הבחירות, יחימוביץ' היא פוליטיקאית שניסתה לעשות סיבוב על חברי ההסתדרות, הובסה בבחירות ונעלמה ברגע הראשון. היא פוגעת פעם נוספת באמון הציבור בנבחריו . אנחנו נמשיך בדרך של מעשים ולא דיבורים למען ציבור העובדים והגמלאים".

חברת הכנסת יחימוביץ' מסרה כי התפטרות הנה צעד טכני בלבד בשל כהונתה במקביל כחברת כנסת, "התפטרות מלהיות צירת ועידה בהסתדרות היא צעד טכני המתחייב על פי חוק חסינות חברי כנסת, ועל פיו ח"כ מנוע מלכהן בתפקיד נבחר מכל סוג. אין לכך כל השלכה על העתירה שתתברר עד תומה, על בדיקת המשטרה, או על מעורבותה של שלי בסיעת 'הבית החברתי', המשמשת כעת אופוזיציה לוחמת לראשונה זה שנים בהסתדרות, למען העובדים ונגד השחיתות העמוקה בצמרת המנגנון הסתדרותי", אמרה.

תגובה אחת
  1. מהרגע שעשתה דיל עם גע ביי כדי לתקוע סכין בליבו ובגבו של אמיר פרץ, במרוץ על הכבוד המדומה, קרנה ירד פלאים בעיניי. היא ירדה לביב תחתיות. לחבק את מי שפיטר והחריב מאות בתים תמורת לכאורה בצע כסף, מי שעשה מעל 10 מיליון שקל לשנה על גב אותם עובדים אותם לכאורה עשק כדי לעשות לביתו, שלי יחימוביץ את יותר גרועה ממנו. את רעה לא פחוץ ממנו ומקומך בפח. איבדת כל זכות מוסרית. כמו ציפי לבני תתחילי לחזר על פתחים…

השארת תגובה