היה טעים האוכל? אתם יכולים לקנות גם את השולחן

בית העם שהפך ללול עופות שהפך לגלריית רהיטים ופריטי אספנות, הגלריה עצמה היא בית קפה / מסעדה – גלריה • העסק נשאר במשפחה, והטעם? זה כבר משהו אחר

ניוקי סלק
ניוקי סלק

עולש הינו מושב של מועצה אזורית עמק חפר, הוא ממוקם באיזור השרון. אני התוודעתי אליו רק השבוע ואלו היו בשבילי 'ארבע אמות חדשות בארץ ישראל'.

מראש אני מציינת כי מדובר במסעדה בכשרות מקומית והיא לא מתהדרת בתעודת מהדרין, אך זאת יש לזכור כי הרב החתום על תעודת הכשרות הינו הרב חיים זמיר המשמש גם כמפקח בבד"ץ בית יוסף. הרב זמיר בנו של רבי יעקב זמיר חבר ביה"ד הגדול, ותלמידו אהובו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, נשלח לשמש בתפקידו ע"י מרן.

הגעתי למקום מלאה בתהיות: לא תמיד ריחות המושב נעימים, איך תיראה מסעדה במושב/כפר?

החששות נעלמו כלא היו ברגע שהגענו למקום. המקום רחב ידיים יש בו מסעדה סגורה, 'מרפסת' רחבת ידים וגם מקום 'בחוץ' ממש שפע של מקום וסגנונות. זה לא הכל, גם בתוך המסעדה תוכלו למצוא איזורי ישיבה לזוג או ארבעה וגם ל20 או 30 מקומות עבור ארוחה משפחתית בסד"ק מלא.

הרעיון שבבסיסו עומד המקום הוא בני הזוג שעיסוקם הוא ייבוא אישי של פריטי אספנות מעזבונות ייחודיים או מאחוזות עתיקות שפורקו, הם הקימו גלריה בה הם הציגו את הרהיטים ושאר הפריטים אותם הם מעמידים למכירה . כשבתוך הרעיון הגודל הזה ניצבת ביתם שבחרה דווקא את המטבח כחדר המועדף עליה בבית, היא למדה בישול והתחברה דווקא למטבח האיטלקי.

תוכלו לשבת ליד פסנתר עתיק, ליד מכתביה מהמאה הקודמת או אולי להתרווח דווקא על אחת מספות לואי ה-14. מאיה תבשל לכם, אחותה דניאל תאפה עבורכם. אתם רק תבחרו איזו מנה תרצו לטעום – אני אישית טעמתי מגוון רחב של מנות: ניוקי סלק, פיצה ביאנקה, סלט פטריות חם וכמה קינוחים שהיו 'מכת מתיקות' ולא בגלל הסוכר דווקא.

הארוחה כולה התנהלה באווירה מקיסמה, המקום משרה תחושה ביתית מאד ואם ממש התחברתם לרהיט או תמונה או כל דבר אחר שמצא חן בעינכם – פשוט תקנו אותו 'כאן ועכשיו' – אל תשכחו שהכל כאן הוא תצוגת גלריה.

השארת תגובה