חבר העירייה החרדי לנתניהו: "תפתח את צפת כמו שפיתחת את הדרום"

חבר המועצה עם ראה"מ
חבר המועצה עם ראה"מ

במהלך הביקור של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות הרב יעקב ליצמן בבירת הגליל צפת, פגש ראש הממשלה נתניהו את חבר עיריית צפת ויו"ר אגודת ישראל בעיר הרב אליעזר לזר, אשר שיבח את פעולות ראש הממשלה למען העיר צפת וביקש שיפעל למען פיתוח ושגשוג העיר צפת כבירת הגליל, כפי שפיתח את העיר באר שבע, כבירת הדרום.

"אדוני ראש הממשלה, אנו מברכים אותך שהגעת לעיר צפת ומבקשים שתסייע לנו לפתח את העיר כמו שעשית בבאר שבע", אמר חבר העירייה הרב אליעזר לזר לראש הממשלה נתניהו, אשר הודה לחבר העירייה על הדברים והבטיח כי יפעל להפוך את העיר צפת למרכז עולמי.

"הייתי רוצה לראות את המקום הזה כמו שהפכנו את באר שבע למרכז קיברנטי מוביל עולמי, אני רוצה להפוך את אצבע הגליל למרכז עולמי בכל מה שקשור למדעי החיים: רפואה, חקלאות, גנטיקה, זה החזון ויש לנו עוד עבודה, אבל זה הכיוון ותחשבו מה יהיה פה, איזה דבר נפלא וזה כבר הולך ומתרחש לנגד עינינו", אמר נתניהו בעת סיור בבית החולים זיו בצפת.

לאחר הסיור של ראש הממשלה ושר הבריאות הרב יעקב ליצמן בבית החולים זיו, נערכה קבלת פנים חגיגית לראש הממשלה ופמלייתו בבית יו"ר הליכוד בצפת שוקי אוחנה, בו השתתף בנוסף ליו"ר אגודת ישראל בעיר וחבר העירייה הרב אליעזר לזר גם הרב דב קפלן מרבני העיר צפת שאף נאם בשבחו ואמר כי "ביבי בר"ת – בימיו יבנו בירושלים".

השארת תגובה