אפיק חדש: ספר הקומיקס של ר' יוסלה איזנבאך

בלנבים
בלנבים

הקיץ מגיע ואיתו הפתעה לילדים.

תאגיד המיחזור אל"ה מציג: 'הבלנבים ומיחזורית הזמן'. חוברת קומיקס צבעונית ומרתקת מלווה בדיסק שמע בניצוחו של ר' יוסלה אייזנבך, שתעניק לילדיכם את יפי המיחזור בצורה חווייתית, מלאת מתח והומור.

נושא המיחזור במגזר החרדי אינו חדש. החשיבות בסביבה ירוקה זוכה כבר שנים לשימת לב מיוחדת. מוסדות רבים משלבים תכני מחזור מעניינים בתמהיל הלימודים, אשר הבולט בהם הוא פרויקט השבת דמי הפיקדון " מיחזור זה כל הסיפור", בחסות תאגיד המחזור אל"ה. עיריות מטמיעות את עניין הסביבה הירוקה, עם התקנת אלפי מיחזוריות להנגשת מיחזור בקבוקי הפלסטיק המשפחתיים ובפעילות חווייתית, תוך שהן משפרות את איכות החיים בעירן והנושא צובר תאוצה משנה לשנה.

כעת עם בוא הקיץ הפיק תאגיד אל"ה סיפור קומיקס שירתק את הילדים ויכניס אותם לאווירת המיחזור הקייצית. את חוברת הקומיקס, העשיר בהומור וצבע הצייר המפורסם, אבימי, אשר אמון על ספרי הקומיקס הידועים. בתוכן חווייתי ומרתק מכניס אבימי את הילדים לשעת כיף עם "מיחזורית הזמן" ונותן להם לחוות מסע בין עולמות מלא מתח, הרפתקאות, הומור ומוסר השכל, כשברקע נשמעת חבורת הבלנבים המצחיקה.

עם הבלנבים ב'נימין, ל'וי, נ'תי, ב'רוך, אשר שמם הוא גם קיצור של ב'קבוקים ל'א נ'ופלים ב'פח, תחוו הרפתקה ביקום מקביל ותצאו למסע בזמן, תחזרו לימי האבן ותטוסו קדימה לעולם עתידני. מתוך מיחזורית מעופפת תגלו כי המיחזור משפיע בכל מקום ובכל פלנטה ולנו בני האדם יש אחריות רבה על נראות היקום.
ערכת הקומיקס מרתקת (המכילה חוברת קומיקס+ דיסק שמע) תעניק לילדיכם שעה של הנאה וכיף.

להשיג בחנויות רשת "אור החיים", במחיר סמלי של 5 ₪ בלבד.

השארת תגובה