"שיניתם את השיח": נתניהו מחזק את שגרירת ארה"ב באום

נתניהו מחזק את ידיה של שגרירת ארה"ב ומספר לה על השינויים שהוא רואה עקב השינוי בגישה של ארה"ב

רה"מ בנימין נתניהו ושגרירת ארה"ב באו"ם ניקי היילי נפגשו במשרד ראש הממשלה. בפגישה, רה"מ הודה לניקי על תמיכתה בישראל "תודה על כל העזרה שלך ועל התייצבותך לצד ישראל, לצד האמת, שהיא התייצבות לצדה של אמריקה".

עוד ציין רה"מ את השינוי שהוא רואה בזירה הבין – לאומית, ואמר כי "הנשיא טראמפ ואת שיניתם את השיח, ואנשים שמים לב לכך. זה פשוט עושה שינוי אדיר, הן לישראל, והן לארה"ב. ושוב, אני מתכוון לזה בכנות, אני חושב שהאו"ם היה מתמוטט, כל מגדל השקרים היה מתמוטט, ואני חושב שאתם פשוט הכנסתם את אותה מילה פשוטה – אמת."

ניקי אף איימה לפני כן כי ארצות הברית תפרוש מהאו"ם בעקבות הביקורת על ישראל, ואמרה בפגישה כי "כל מה שעשיתי זה לומר את האמת, ואני די נפעמת מהתגובות, זוהי דרך קבע באו"ם, זה דבר שהם כה רגילים לעשות, ואם יש דבר שיש לי אפס סובלנות כלפיו זה בריונות, האו"ם התנהג בבריונות שכזו כלפי ישראל רק כי הוא יכול, אנו מתחילים לראות שינוי, אני חושב שהם יודעים כי הם לא יכולים להמשיך להגיב כפי שהם הגיבו עד עכשיו, הם חשים בשינוי בטון."

ניקי אף נפגשה עם הנשיא ריבלין ואמרה לו כי "האו"ם מתעמר בישראל במשך זמן רב, ואנו לא ניתן לזה להמשיך לקרות, זהו עידן חדש עבור ישראל וארה"ב."

השארת תגובה