צרכנות נבונה

המלצות, מבצעים ומה שחדש בתחום הצרכנות

מטרנה - מצווה 16
מטרנה - מצווה 16

⇐התקדמו למוצרי הגז ותיהנו מחיסכון של כסף וזמן

החורף כבר בעיצומו. הבוילר החשמלי, מייבשי הכביסה ותנורי האמבטיה זוללים חשמל במרץ, ואנו נזקקים לנשימה ארוכה לקראת חשבון החשמל הקרב שיזנק מן הסתם כלפי מעלה, והרבה. בשנים האחרונות מציע שוק הגז מגוון מוצרי בית המבוססים על שימוש בגז, כמו מחממי מים, מייבשי כביסה, ההופכים אט אט למוצרים מובלים, הזולים כמובן, בהרבה. הצטרפו גם אתם לאלפי משפחות בישראל שכבר עברו למוצרי הגז של 'RINNAI'- מבית פזגז, ותחסכו כל חודש עד כ 30% בעלויות החשמל וגם זמן יקר לכם ולבני המשפחה. פזגז מייבש הכביסה המהיר והמתקדם של  RINNAI מבית 'פזגז', מביא  לחסכון בזמן וכסף ומייבש את הכביסה ב 40 דקות בלבד! מהירות הייבוש נובעת משימוש באנרגיית גז, וממערכת מתוחכמת המורכבת מחיישנים – המאפשרת את סיום פעולת המייבש לפני הזמן במידה והכבסים כבר יבשים.

מים חמים ללא הפסקה

מחמם המים של RINNAI משלב את כל היתרונות הנחוצים במכשיר אחד: הוא מחמם מים באופן מיידי ללא צורך להמתנה לחימום הדוד. בנוסף, המכשיר מעניק מים חמים ל-2 ברזים בו זמנית, בולט במיוחד היתרון הכלכלי הברור, כאשר עלות החימום מותנית בכמות המים החמים אותם צורך הלקוח בפועל, לעומת הבוילר החשמלי שבשביל מקלחת אחת נדרש לחמם דוד שלם. אם מנסים להשוות את עלות החימום בגז לעלות הפקת מים חמים של דוד חשמלי, הרי שהפער הוא עד  30% (!) לטובת מחמם המים המיידי המופעל בגז.

 

⇐כל העולם על הראש שלך

פאות גלובל – מבית המעצבים רן ואמיר, משיקים במיוחד עבורכן קולקציה לחורף 2015, לגלובל – בוטיק יוקרתי לפאות איכות, התמחות של שנים בעיצוב פיאות, תוך שימת לב אדוקה לפרטים הקטנים ביותר, לטרנדים העכשוויים ביותר, ויעשו לשם כך הכל, כולל נסיעות קבועות למילאנו, משם הם מביאים את הסחורה הטובה ביותר, תוך התאמה לציבור הנשים החרדיות. אל הבוטיק, שממוקם בשכונת רחביה בירושלים, מגיעות באופן קבוע לקוחות מכל הארץ, שמבקשות את הטוב ביותר לפאה. בגלובל הממוקמת ברחוב קק"ל רחביה ירושלים מבטיחים לכן יחס אישי וליווי צמוד מרגע הזמנת השיער, כמובן אחריות מלאה והכי חשוב תוך עשרה ימים מרגע הזמנת העבודה – הפאה אצלך.

 

⇐בשביל בריאות המשפחה שלךכללית מושלם

כללית מושלם פלטינום יוצאת בקמפיין אודות התכנית המושלמת לכל המשפחה, שהיא גם משתלמת במיוחד, התכנית מעניקה מענה לצרכים השונים במגוון תחומים שבכל משפחה נדרשים להם הכוללת בין היתר, טיפולי שיניים משמרים עד גיל 18 חינם, סל טרום לידה לבחירת הלקוחה עד 5,000 ₪, הסל כולל ייעוץ רפואי, סקירת מערכות, דולה, שימור דם טבורי, ניתוח קיסרי בשר"פ ועוד ומעניק החזר של עד 75% מההוצאות על בחירת הלקוחה. לקוחות כללית מושלם פלטינום, ילדיכם זכאים בכל שנה, עד גיל 18, ונחזור ונדגיש כל שנה! לזוג משקפיים חינם או לעדשות מגע בסכום של עד 600 שקלים. למידע נוסף על ההטבות ניתן להתקשר מכל טלפון ל*2700

 

⇐השנה ה-16 למבצע החסד הענק

חברת 'מטרנה' ממשיכה את פרויקט החסד המוכר והאהוב על כולנו – 'מטרנה מצווה' זו השנה ה- 16. מדובר בפרויקט משותף של מטרנה עם ארגון החסד 'חסדי נעמי' ובידכם להיות חלק ממצווה זו ולהיות שותפים בנתינה לזולת. גם השנה חברת מטרנה מזמינה את כל הציבור לאסוף כפיות מתחליפי החלב של מטרנה או אריזות דייסות מטרנה. והשנה יש לנו גם הפתעה בשבילכם, ספרו לנו סיפור מרגש על חסד שעשיתם ואולי תזכו במטרנה לחצי שנה במתנה. ייחודיות "מטרנה מצווה" מתבטאת באופי התרומה, כאשר מטרנה מעניקה תחליפי חלב למשפחות נזקקות ולכם יש את הזכות להיות שותפים. שולחים אמטרנה - מצווה 16ל: "חסדי נעמי" רח' בר יוחאי 10 בני ברק, מיקוד 51553, "עבור מטרנה מצווה". ניתן לשלוח אריזות עד ט' שבט תשע"ה (29.1.2015). לבירורים נוספים חייגו 03-6777-777.

 

 

 

 

⇐מותג על בישראל זו השנה הרביעית ברציפות

Muller מותג היוגורט הבינלאומי, נבחר על ידי הצרכנים זו השנה הרביעית ברציפות לאחד ממותגי אלון וינשטוק- מנהל השיווק במולרהעל בישראל. ארגון סופרברנדס העולמי בוחן מדי שנה מאות מותגים ישראלים, באמצעות מחקר צרכני מקיף שנערך ע"י מכון Market Watch המותגים שזכו לאמון הצרכן הישראלי זוכים לתואר מותגי על. הצרכנים שבחרו ב- Muller כמותג על ציינו את איכות המוצרים, אמינות החברה, המהלכים השיווקיים והחדשנות המוצרית אותה הציג Muller במהלך 2014. Muller הושק בישראל לפני שש שנים ומציע מגוון מוצרים איכותיים ומפנקים שאין להם מתחרים. עם השנים ועם השקת סדרות יוגורט נוספות הפך המותג לשחקן משמעותי בקטגוריית היוגורט, והמוצרים המצוינים שלו נצרכים על בסיס יומיומי. כל מוצרי Muller מיוצרים תחת כשרות בד"ץ אגודת ישראל ובד"ץ איגוד הרבנים בראשות הרב ווסטהיים.

אלון וינשטוק- מנהל השיווק במולר

 

 

 

סימילאק

⇐אלפי משתתפים ועשרות זוכים

בסימילאק למהדרין מסכמים בסיפוק את מבצע מתנה לשנה. במסגרת מבצע מתנה לשנה ניתנה ההזדמנות לצרכני סימילאק למהדרין לזכות מדי יום בתחליף החלב למהדרין המתקדם בישראל לשנה מתנה זאת בנוסף לשוברי מתנה נוספים לקבלת פחית 900 גרם של סימילאק למהדרין שחולקו לעשרה זוכים מדי יום. ההשתתפות במבצע התאפשרה לרוכשים שתי פחיות סימילאק למהדרין. במהלך ימי המבצע התקבלו בקו הטלפון שהוקצה לטובת הפעילות אלפי שיחות של הורים מכל רחבי הארץ, שהזינו את פרטיהם וענו על שאלות הנוגעות לתזונת תינוקות בתקווה לזכות בפרס הגדול. מדי יום זכה המשתתף שענה על השאלות בפרק הזמן המהיר ביותר בסימילאק למהדרין לשנה- מתנה שתלווה אותו ואת התינוק במשך שנה שלמה.

 

⇐אלפי ילדים נהנו  עלית צי'טוס - סיום מבצע

עוד פעילות חווייתית ומהנה מבית שטראוס פריטו ליי הגיעה בשבוע שעבר לסיומה. בהמשך לפעילות של צ'יטוס במגזר החרדי  ותחת הקונספט של "כיף להיות ילד" , צ'יטוס יצאה עם מבצע מהנה ובמיוחד לילדים, תחת הכותרת "מבצע הקומיקס של צ'יטוס". במסגרת המבצע התבקשו הילדים לבוא יחד עם אריזות חטיף "צ'יטוס" ו"שוש" ו"תפוצ'יפס קידס" וליהנות ממפגש מיוחד עם בובת צ'יטוס ומספרון קומיקס שקיבלו במתנה בצירוף מדבקות תואמות. דניאל זינגר, מנכ"ל שטראוס פריטו ליי: "ההיענות למבצע הייתה גדולה במיוחד, אלפי ילדים הגיעו בהמוניהם לחנויות רשת "אור החיים" כדי לממש את זכותם וליהנות מהמבצע.  מדי שנה אנחנו בשטראוס פריטו ליי יוצאים בפעילויות שונות ומגוונות מותאמות לכלל המשפחה החרדית". חטיפים צ'יטוס אפוי, שוש ותפוצ'יפס קידס הנם בעלי בכשרות מהודרת של בד"ץ העדה החרדית

 

⇐עד 800 שקל הנחת טרייד-אין

מחלקת הפיתוח של עמינח ממשיכה לשקוד כל העת על מציאת פתרונות שינה חדשים. היא דואגת להציג באופן מתמיד מזרנים חדשים ומשודרגים – מזרונים בריאותיים ואורטופדיים, העשויים חומרים איכותיים, אריגים נעימים ומפנקים, תפירה איכותית וגימור מוקפד. מי שמבקש להשכים בבוקר, אחרי שנתעמינח - מבצע טרייד לילה איכותית, על מזרון שמותאם לצרכיו הבריאותיים, כבר יודע כי עליו לבחור במזרני עמינח המעניקים לילות שלווים וארוכים, שינה מושלמת נטולת כאבים ותמיכה ראויה באמצעות המרכז הבריאותי Plus לתמיכה בחלק המרכזי של עמוד השדרה. ועכשיו חברת עמינח יוצאת במבצע חורף, עד 800 שקל הנחת טרייד-אין על מגוון מזרני עמינח מומלץ להתאים למזרנים גם מיטות מרופדות עם מגוון של ראשים מרופדים במגוון בדים וצבעים מרהיבים. לפרטים נוספים: 1-800-720-720

 

 

⇐עדיין לא מאוחר להתחיל  הבצפר

לא רוצים לפספס הזדמנויות? אם תרצו להתחיל ללמוד בקמפוס שטראוס לתואר ראשון כבר בשנה הבאה לקמפוס שטראוס יש מה להציע לכם: מכינה מקוצרת לגברים בקמפוס שטראוס. מיוחד לגברים בני שלושים פלוס – מכינה קדם אקדמית מקוצרת בלי לפגוע באיכות חומר הלימודים. הלימודים יתקיימו בשעות הערב, פעמיים בשבוע. וכמובן, הדובדבן שבקצפת שאין בשום מקום – המכינה ממומנת במימון מלא.

 

 

המסעדה היהודית

⇐מפגש האש 

אין פוליטיקאי שלא מכיר את מסעדת "מפגש האש", שנים רבות מהווה המסעדה כמפגש עסקי, פוליטי ומסחרי, מקום שפוליטיקאים ואנשי עסקים מהשורה הראשונה מנהלים את תכניות העבודה, משא ומתן עסקי או פוליטי. עסקאות נחתמים, דילים פוליטיים נרקמים בין כותלי המסעדה. רשת "המסעדה היהודית" מציגה: מסעדת 'מפגש האש' משודרגת ויוקרתית מתמיד. אותה המסעדה המוכרת לצד אוכל יהודי אוטנטי, בהגשה יוקרתית ומכובדת. יצוין כי האוכל המוגש במסעדה הוא בכשרות הגרמי"ל לנדא שליט"א תוך הקפדה על שמיטה לחומרא. הנהלת 'המסעדה היהודית – מפגש האש' מזמינה את לקוחות מפגש האש הוותיקים, אנשי העסקים והפוליטיקאים, להמשיך ולהשתמש במסעדה כמקום מפגשם, וליהנות מהטעם האהוב של מטבח 'המסעדה היהודית', מהשרות החם והאדיב ומהאיכות.

 

⇐נאמן מטעימה לכם את הבוקר 

בא לכם ארוחת בוקר מפנקת? רוצים ארוחת בוקר שתשלב קפה עם מאפה, אוכל לצד קינוח? ברשת מאפה נאמן תמצאו את אותו תפריט ארוחת בוקר עשיר, אהוב ומוכר. כיף להתחיל את הבוקר בנאמן. אנרגיה מתוקה של בוקר, בוקר ילדותי, דואט של בוקר, בוקר ירושלמי, מבחר רב של ארוחות בוקר, כל אחד יתחיל את הבוקר עם הארוחה שמתאימה לו. התפריט של הרשת נשאר נאמן למקור – לטעמים אהובים עליהם גדלו דורות ירושלמים רבים. אז מה המתכון של קפה נאמן להצלחה ארוכת השנים? בוחרים מידי יום חומרי גלם טריים, מוסיפים טעמים שעוברים מאב לבן במשך שבעה עשורים ומתבלים באהבה משכרת חושים. התוצאה שמתקבלת היא תפריט עשיר שלצד מנות אהובות לא מפסיק לחדש ולהתפתח, עם מבחר רחב של טעמים עדכניים. כל המפעל נמצא תחת פיקוחן המהודר של בד"ץ מהדרין ירושלים ואגודת ישראל.

 

⇐העוגות יכולות להראות מדהים     

image001כל בלבוסטע יודעת שלא מספיק שהעוגה תהיה טעימה – היא צריכה גם להיות יפה. רוב הבשלנים הביתיים אופים רוב הזמן עוגות שוקולד או עוגות בחושות – נהדרות בטעמן, אבל פשוטות למראה. רוצה להפוך את העוגה הבחושה ממשעממת למהממת? הכירי את עולם קישוטי העוגות המדהימים, היצירתיים והססגוניים של ענקית המזון העולמית ליבר'ס המיוצרים בארה"ב. המגוון, העושר, הדמיון, הצבעים, שלל הטעמים והצורות שיהפכו כל עוגה מסתם עוגה לחגיגה אסתטית עוצרת נשימה. נכון –  לקונדיטורים יש שלל טריקים לקישוט עוגות, אך רובם מצריכים מרכיבים מיוחדים, כלים מקצועיים או מיומנות טכנית. אלא שמהיום גם את הבשלנית הביתית יכולה לשדרג עוגות בקלות בעזרת קישוטי העוגות, הממתקים ומאפים של ליבר'ס.

 

השארת תגובה