מיקרוסופט תשלם לכם בתמורה לשימוש במנוע החיפוש והדפדפן שלה

גוגל שולטת באופן בלתי מעורער בתחום מנועי החיפוש, ומובילה גם בתחום הדפדפנים, אך מיקרוסופט נוקטת באמצעי חדש בכדי להשיב לעצמה מעט דומיננטיות בתחום

מיקרוסופט שיגרה היום את תכנית התגמול שלה בממלכה המאוחדת, התכנית, שהייתה זמינה רק בארה"ב עד כה, מאפשרת למשתשים לצבור נקודות על ידי שימוש ב"Bing" מנוע החיפוש של החברה.

המשתמשים יוכלו לפדות את הנקודות ולקבל בתמורה כסף בצורת זיכוי לחנות האקסבוקס, מוזיקה, וקרדיט ב"Skype". בנוסף, משתמשים יוכלו לתרום את הכסף לארגוני צדקה אשר יש למיקרוסופט שותפות איתם.

המערכת עובדת כמעט אותו הדבר בשתי המדינות, בעבור כל חיפוש יתקבלו 3 נקודות, סכום זה יוכפל אם תבצעו זאת דרך דפדפן "Edge" (עד ה15 באוגוסט). על כל פאונד שתוציאו בחנות המקוונת של מיקרוסופט בממלכה המאוחדת תקבלו נקודה אחת.

על המשתמש לצבור 500 נקודות בחודש, בכדי לעלות רמה, ברמה החדשה תוכלו לצבור עד כ150 נקודות ליום – בניגוד ל30 (60 דרך דפדפן Edge) שתוכלו לצבור בכל יום עם הרמה הבסיסית.

המטרה של מיקרוסופט ברורה, הדפדפן ומנוע החיפוש שלהם מתקשים להתחרות באלו של גוגל, על כן הם מקווים לצבור משתמשים נוספים. אין זה הצעד הראשון בנושא מצד החברה, כבר עכשיו הדפדפן שלה מקודם ומוגדר כברירת מחדל במערכת חלונות 10.

בחודשים הבאים התכנית תושק בקנדה, גרמניה, וצרפת, ואולי אף מיתשהו בישראל.

השארת תגובה