דרעי על ההקלטות: "אבא מה עשו לך"

דרעי ממשיך לשחרר תגובות מרוסנות על ההקלטה המסעירה ■ לאחר תגובתו על הצורך בשתיקה בעת הזו, העלה יו"ר ש"ס לחשבון הפייסבוק תמונה של הגר"ע יוסף כשבצדה נכתב אבא מה עשו לך?!

אבא מה עשו לך
אבא מה עשו לך

לאחר ההקלטות שפורסמו אתמול בערוץ 2 שבה נשמע הגר"ע יוסף זצ"ל, משתלח באריה דרעי, נשמעה תגובה לאקונית ומאופקת יחסי מצד דרעי, כאשר פרסם בדף הפייסבוק כי הוא מתכוון לשתוק: "הערב הוא מסוג הרגעים שהשתיקה, למרות שאינה משתלמת והיא קשה, אך ברור לי כי היא רצונו של מרן בשמיים". גם מקורביו היו מאופקים יחסית.

הבוקר, מקצין דרעי במעט את תגובתו. לפני זמן קצר העלה דרעי בדף הפייסבוק שלו, תמונה של הגר"ע יוסף זצ"ל ובצידה נכתב: "אבא מה עשו לך?!". לא נכתב באיזה הקשר שם דרעי את התמונה ולא נוספו כל הבהרות נוספות. ועל כך נאמר, והמבין יבין.

ברשת ב' פורסם הבוקר, כי יו"ר ש"ס ביטל היום את סדר יומו בשל ההקלטות ששודרו אמש. מקורביו הסבירו כי "אי אפשר לנהל עסקים כרגיל כשכבוד מרן נרמס בראש כל חוצות".

הבוקר כזכור התבטא ח"כ יצחק כהן, כי בש"ס לא מתכוונים להחזיר לישי באותה צורה. בכירים נוספים בש"ס אמרו הבוקר, כי הם נמנעים מלהיכנס למריבה חזיתית עם ישי ועם מפלגתו 'העם איתנו'.

אבא מה עשו לך

השארת תגובה