מנהלי וארגוני חב"ד בישראל בכנס השנתי

בפעם ה -26 ברציפות, התאספו מאות מנהלי ארגוני ומוסדות חב"ד בישראל לכנס השנתי במלון ניר עציון שבכרמל. במהלך שלושה ימים התמקצעו המנהלים בשלל נושאים המסייעים להם לעבודה היום יומית. חינוך למנהיגות, אמנות שכנוע, קריאת שפת גוף, ניהול תקין של עמותות, סיוע ממשלתי למוסדות ועוד.

את הכינוס פתח יו"ר הכנס השנתי, ומשלוחי חב"ד בישראל הרב זושא פויזנר.

במושב הפתיחה נאמו רבני חב"ד המלווים את המוסדות לאורך כל השנה, והציגו פתרונות הלכתיים חדשניים לסוגיות בהם נתקלים המנהלים במהלך השנה. כמו כן, "שולחנות עגולים" של התייעצויות בדבר ביסוס ופיתוח המוסדות נוהלו לאורך כל שלושת ימי הכנס.

"בשורות רבות ויוזמות ברוכות יוצאות מידי שנה מהכנס למוסדות" מסכם הרב מנחם מענדל בליניצקי, מנהל הכנס "המפגש הבלתי אמצעי לשלושה ימים היא ברכה גדולה, מנהלים מסייעים למנהלים ויוצרים שיתופי פעולה רבים. ההצלחה היא גדולה ומידי שנה גדל הביקוש להשתתפות בכנס".

הנהלת בנק 'מרכנתיל' קיימה שורת פגישות עם מנהלי המוסדות והבטיחה להביא בשורה למגזר החב"די. "הפונטציאל הגלום בחסידות חב"ד הוא עצום. ישנם מאות מוסדות ועשרות אלפי אנשים המשתייכים לחסידות, והמטרה שלנו היא להגביר את הפעילות בקרב המגזר" אמר חיים הולצברג מנהל המגזר העסקי במרכנתיל.

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' מהבית היהודי פתח לשכת סיוע למנהלי המוסדות במהלך ימי הכנס, יחד עם צוות לשכתו הם נכנסו לעובי הקורה על מנת לפתור בעיות בירוקרתיות הקיימות במוסדות חב"ד בישראל.

את הכינוס חתם כמידי שנה הגאון הרב יוסף יצחק וילשאנסקי ראש הישיבה הגדולה בצפת שעורר את המשתתפים לחזק את סביבתם בהכנה לגאולה.

בעקבות ההצלחה והביקוש הרב יקיימו התגבשה וועדת מנהלות העומדות בראשות מוסדות וארגוני חב"ד, והוכרז כי יקיימו את הכנס הראשון בקרוב.

השארת תגובה