לוהט: איזה משולש טעים לכם בכל זמן ובכל מצב?

הילדים שלי מוכנים לאכול פיצה לארוחת בוקר, צהריים ואם אפשר גם ערב • עם יד על הלב כמה מאיתנו המבוגרים מוכנים לחטוף משולש פיצה מידי פעם?

בכל פינת רחוב תמצאו את הפיצריה השכונתית, רק שפיצה איכותית, פיצה אמיתית תעניק את החוויה והטעם שאי אפשר להתחרות בהם כמו פיצה האט, הפיצה שהטריפה את כל העולם.

כשראיתי לראשונה את החנות של הפיצה עם השלט מהדרין עליו, התרגשתי. למי שאינו יודע. הסניף הראשון של פיצה האט הוקם ב-1958 מחוץ לארצות הברית, בקנדה. תוך זמן קצר יחסית, נפתחו סניפים רבים נוספים של פיצה האט מחוץ לארצות הברית: במקסיקו בדרום אמריקה, באוסטרליה, באירופה במזרח הרחוק ובאפריקה. כיום, פיצה האט מתפעלת סניפים ביותר ממאה מדינות וטריטוריות ברחבי העולם.

פיצה האט בישראל פיצה האט הינה רשת הפיצריות הגדולה ביותר בישראל ומונה 82 סניפים ברחבי הארץ מקרית שמונה עד אילת. הרשת הינה חלבית לחלוטין ורוב סניפה כשרים בכשרות מהודרת. פיצת הדגל של פיצה האט הינה פיצת ה"פאן" שהינה פיצה מבצק עבה ואוורירי. בנוסף, הרשת מוכרת מגוון גדול של פיצות נוספות כדוגמת הפיצה הקלאסית מבצק דק, פיצת הציזי קראסט ופיצת הקראון המלכותית אשר מעוטרת בכדורי גבינת שמנת בשוליים. מלבד הפיצות הנהדרות, התפריט מגוון במנות נפלאות נוספות כגון פסטות טריות ברטבים שונים, סלטים טריים, קישים, פוקצ'ות וכמובן קינוחים. רשת פיצה האט בישראל הינה בבעלות חברת טבסקו החזקות בע"מ.

ב-1990 נפתח הסניף הראשון בישראל, וכיום בשנת 2017 תמצאו סניפים כשרים רבים ברחבי הארץ, והם היחידים בעולם שעונים על דרישות הכשרות.

פיצה האט מייצרת מגוון של מוצרי מזון, מלבד פיצות. המנה המוכרת ביותר של החברה היא "פיצה פאן", שבדרך כלל זמינה בארבעה גדלים שונים: פיצה אישית, קטנה (זמינה בחלק קטן יותר של הסניפים), בינונית או גדולה. "פיצה פאן" נחשבת לייחודית היות שהבצק שלה עבה יותר מרוב הפיצות המסחריות.

בנוסף לפיצות, פיצה האט מגישה גם מקלות גריסיני, לחם שום, פסטות למיניהן וקינוח של אצבעות שוקולד שאי אפשר להפסיק לאכול מהם.

מכירים את זה שמטיילים בעולם, וחולמים לטעום מהמאכלים העולמיים, אז הנה עולם הפיצות כאן בארץ עם כשרות מהדרין. לנגוס בבצק הפריך, לעצום עיניים ולהרגיש את הגבינה הצהובה המותכת באופן מושלם מעל הרוטב העולמי, ולהודות לאלוקים על עוד מאכל שאפשר ליהנות ממנו.

השארת תגובה