עורך 'וואלה' הצטרף ל'בית היהודי'

העורך הראשי של אתר 'וואלה' ינון מגל, הודיע באופן רשמי על הצטרפותו לסיעת הבית היהודי וישובץ באחד המקומות המשוריינים עבור היו"ר נפתלי בנט ■ העיתונאי ישמש בנוסף בתפקיד בכיר במטה ההסברה של הבית היהודי עד לבחירות

ינון מגל.  צילום: פייסבוק
ינון מגל. צילום: פייסבוק

זה כבר הפך כמעט לרוטינה קבועה. עיתונאי נוסף מצטרף לפוליטיקה. לאחר גל שמועות שהופצו בימים האחרונים, ולפיו העורך הראשי של אתר וואלה, ינון מגל, מתכוון לחבור לסיעת 'הבית היהודי', הבוקר (ראשון) מאשר זאת מגל רשמית. הוא ישובץ ברשימת המפלגה במסגרת המקומות המשוריינים שמוענקים ליו"ר הבית היהודי נפתלי בנט.

בהודעה הרשמית שיצאה מטעם המפלגה נמסר, כי העיתונאי יכהן בנוסף בתפקיד בכיר במטה ההסברה של הבית היהודי עד לבחירות הקרובות".

מגל (45) צבר קריירה עיתונאית מרשימה בתקשורת האלקטרונית והמשודרת עד שהגיע לתפקידו הנוכחי. למרות שאינו חובש כיפה, הוא שומר שבת וילדיו לומדים במערכת החינוך הדתי". מגל מסר מצידו לאחר ההודעה : "אני לא מתבייש לאהוב את ארץ ישראל, עם ישראל ותורת ישראל – הבית היהודי הוא ביתי".

יו"ר המפלגה בנט לא הסתיר את סיפוקו מהרכש החדש והתייחס להצטרפותו לרשימתו: "הבית היהודי הוא המקום הטבעי לכל מי שהזהות היהודית של המדינה בוערת בעצמותיו. ינון ספג אש מהתקשורת על עמדותיו ועמד עליהן גם כשהיה נוח לחשוב אחרת".

"הוא מצטרף ככוח חיזוק לכל מי שמתנגד להקמת מדינת טרור פלסטינית ויעניק את העוצמה לבית היהודי. מגל מייצג מצביעים רבים חדשים שמצטרפים אלינו ומקבלים את ערכי הציונות הדתית – ולא מתנצלים על כך", הוסיף בנט.

השארת תגובה