נמאס לכם מהצפיפות של מסנג'ר? הכירו את "מסנג'ר לייט"

אין ספק שפייסבוק מנסה לשפר את מסנג'ר, אך בתהליך היא מאבדת את הנגישות והמהירות שלה, על כן ישנה אפליקציה חלופית – מסנג'ר לייט

אפליקציית "מסנג'ר" של פייסבוק קיבלה עדכון חביב ומתבקש לדף הבית הצפוף שלה, אך אין זה מספיק בכדי לפצות על חוסר הנוחות המתלווה לכמות המאפיינים שהאפליקציה מתעקשת שנשתמש בהם.

אך ישנה אפליקציה חלופית, המסירה את רובן המוחץ של התוספות הלא שימושיות, ומחזירה את הדגש להתכתבות – Messenger Lite (מסנג'ר לייט).

האפלקציה הנוכחית מלאה בדברים שרבים לא משתמשים בהם, כמו – שיחות, משחקים, בוטים, "Messenger day" (חיקוי למאפיין של סנאפצ'אט), הלוקחים חלק ניכר מן המסך.

מסנג'ר לייט מהווה גרסה פשוטה וקלה יותר למסנג'ר הכבד והצפוף, יש בה שלוש קטגוריות בלבד – שיחות, אנשי קשר, ופרופיל. היא רצה יותר טוב, משתמשת בפחות מידע, והרבה יותר סובלנית לחיבור לא טוב.

האפליקציה כבר צברה לא מעט תאוצה, עם 200 מיליון משתמשים במאה מדינות – כולל ישראל. אך לא זמינה מסיבה תמוהה בארה"ב, הממלכה המאוחדת, מקסיקו, קנדה, ועוד מספר רב של מדינות.

אך יש מספר חסרונות, חלק מאותם חסרונות הם מה שהופכים את מסנג'ר לייט למה שהוא, אבל עדיין חשוב לציין: אין אפשרות לבצע שיחות קוליות ושיחות ווידאו, להשתמש בהרחבות לאפליקציה, לשלוח "גיפים" (GIFs), ולחבר את הSMS לאפליקציה.

החלק היותר מעודד הוא העזיבה של Messnger day, משחקים (לרוב מדובר במשחקים משעממים למדי), בוטים, תזכורות לסנכרן אנשי קשר וכו', האפליקציה שוקלת פחות ומותקנת מהר להפליא, והכי חשוב – היא מהירה, מאוד מהירה, ונוחה לשימוש.

מסנג'ר לייט זמינה להורדה בכל מכשיר (וירוץ טוב על כמעט כל אחד כנראה), חוץ ממכשירי אייפון – מסנג'ר לייט לא תומך בIOS

השארת תגובה