"בדרכו לטיפול באירוע חירום": חובש 'איחוד הצלה' נהרג בתאונת דרכים

אפרים גדסי , חובש ב'איחוד הצלה', נפגע בתאונת דרכים בעת שהיה בדרכו עם האופנולנס שלו לאירוע חירום • לאחר ניסיונות החייאה ממושכים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו • "היה סמל ודוגמא להתנדבות למען הכלל בכל מקום ושעה"

אפרים גדסי ז"ל (קרדיט: דוברות איחוד הצלה)
אפרים גדסי ז"ל (קרדיט: דוברות איחוד הצלה)

טרגדיה קשה בירושלים: אפרים (אפי) גדסי, חובש בארגון 'איחוד הצלה', נפגע ונהרג בתאונות דרכים, בעת שהיה בדרכו לטיפול רפואי.

התאונה הקשה ארעה סמוך לשעה 3:30 ברחוב מנשה בן ישראל בירושלים, כשגדסי איבד שליטה על האופנולמס, סטה ממסלולו והתנגש במונית שנסעה ממול. תחילה הוגדר מצבו כפצוע אנוש והוא פונה לבית החולים 'שערי צדק' כשהוא עם פגיעת ראש ופגיעה רב מערכתית. למרבה הצער, למרות ניסיונות הרופאים ופעולות ההחייאה של המתנדבים, הוא נפטר מפצעיו.

מדוברות 'איחוד הצלה' נמסר: "בצער רב אנו מודיעים כי חובש איחוד הצלה נהרג לפנות בוקר בזמן שהיה בפעילות הצלת חיים במסגרת ארגוננו. החובש, אפרים (אפי) גדסי ז"ל, מתנדב ביחידת האופנולנסים של איחוד הצלה, נפצע אנושות בתאונת דרכים בעת שהיה בדרכו לטיפול באירוע חירום רפואי סמוך לשעה 03:30 ברחוב מנשה בן ישראל בירושלים. למרבה הצער הוא נפטר מפצעיו בבית החולים שערי צדק לאחר נסיונות החייאה. הנהלת הארגון ומתנדביו, מרכינים ראש מול טרגדיה קשה זו, משתתפים בצער המשפחה ומחבקים אותה. מנהלי איחוד הצלה וצוות חירום וסיוע נפשי (חוס"ן) מלווים את המשפחה".

עם היוודע דבר הטרגדיה הקשה שלח אלי ביר נשיא 'איחוד הצלה' אגרת למתנדבי הארגון: "ברוך דיין האמת. מתנדבים יקרים ואהובים. בצער רב וביגון עמוק אנו מודיעים על פטירתו של חברנו, המתנדב היקר באדם אפרים (אפי) גדסי ז"ל.

"אפרים, חובש מתנדב ביחידת האופנולנסים, נפצע אנושות בעת שהיה בדרכו לטיפול באירוע חירום רפואי סמוך לשעה 03:30 בירושלים. הוא נפטר מפצעיו בבית החולים. משפחת איחוד הצלה, מתנדבי הארגון והנהלתו, מרכינים ראש מול הטרגדיה קשה זו ומשתתפים בצער המשפחה.

אפרים ז"ל, בעל ואב לשלושה ילדים קטנים, היה מתנדב פעיל מאוד. הוא עשה זאת במסירות רבה ובפעילותו סייע לרבים והציל חיים. הוא היה סמל ודוגמא להתנדבות למען הכלל בכל מקום ושעה. מתנדבים יקרים ואהובים, אני מבקש מכולכם ברגעים קשים אלו לקבל על עצמינו לזכותו של אפרים ז"ל להתחזק באהבת חינם לכל אדם ולהמשיך ולצאת לכל אירוע חירום ביתר שאת על אף הקושי העצום כרגע, כי זו היתה דרכו של אפרים ז"ל

בימים אלו נקדיש את עבודת הקודש של הצלת החיים לעילוי נשמתו של המתנדב היקר אפרים בן משה ושושנה גדסי ז"ל. אנו מלווים את משפחת גדסי ותומכים בהם בכל אשר נדרש. הודעה לגבי הלוויה תצא בצורה מסודרת בזמן הקרוב. בשם הנהלת איחוד הצלה המשתתפים ביחד עם המשפחה בצער הנורא".

תגובה אחת
  1. יהיה זיכרו ברוך

השארת תגובה