שוב זה קורה: 'רשת' ביימה סרטון הסתה בשכונה חרדית

שוב זה קורה, אך הפעם עם צופית גרנט: זכיינית ערוץ 2, 'רשת', הגיעה לשכונה חרדית בטבריה וביימה סרטון הסתה נגד הציבור החרדי. צופית גרנט: "רציתי ללכת למאה שערים כמעט רצחו אותי". 'רשת': סרט אילוסטרציה

היום בצהריים הגיעה מגישת הטלוויזיה צופית גרנט ביחד עם צוות צילום לעיר טבריה בכדי לצלם סרט קומדיה לדבריה.

צוות הצילום תלה מודעות בהן נאמר: "אזהרה חמורה, אין לעבור ברחובותינו בלבוש לא צנוע. כולל בגדי פריצות בצורה דתית".
.
המודעות נתלו בשביל כביכול לשוות לרחוב מראה של רחוב קיצוני.

רפאל קוק, חתנו של המקובל הרב דב קוק שהיה נוכח במקום פרסם לאחר התקרית סרטון בתוספת הסיפור, וכך נכתב: "הגיע צוות צילום והפקה ביחד עם צופית גרנט לרחוב ורנר, המעוז של האוכלוסייה החרדית בטבריה ותלה על לוחות מודעות שלטים על איסור הליכה ברחוב שלא בלבוש צנוע. הרוחות בין התושבים בטבריה ובין צוות ההפקה של צופית גרנט התלהטו והיא עזבה את המקום לאחר כמה דקות".

בסרטון אומר קוק: "הסתכלתי אל העבר השני של הרחוב ואני רואה קבוצה של צלמים ואת צופית גרנט, אני רואה שהם מצלמים את המודעות האלה 'אזהרה חמורה. אין לעבור ברחובותינו בלבוש לא צנוע'. הם בעצמם תולים את זה. כדי להתסיס את הציבור בארץ".

קוק ממשיך ואומר כי: "פניתי אליה ואמרתי לה: למה את עושה את זה, תולה מודעות ומעלילה עלינו עלילות? היא אמרה לי: 'מותר לי, אתם עושים את זה במאה שערים'. אמרתי לה, אז תלכי למאה שערים ותאשימי אותם. למה את עושה את זה פה בשכונה? היא ענתה שמותר לה לעשות את זה. אמרתי לה, אין בעיה בואי נסריט אותך ותגידי בכתבה שאת תלית את המודעות ואת עשית זה – אז היא הלכה לכמה דקות, כנראה קלטה את הטעות שעשתה והתנצלה מעומק לב".

במהלך הסרטון נראת גרנט כשהיא אומרת: "אף אחד מכם לא עצר לרגע לשאול מה אני עושה. הוא תוקף אותי, הוא משמיץ אותי…ואם היית רואה את המודעה הזו עכשיו במאה שערים היית מאמין לי?"

מחברת 'רשת מדיה' נמסר כי: "צופית גרנט מצלמת עבור רשת סדרת דוקו דרמה ולא מדובר בפרובוקציה אלא בקטע מבוים, שכשישודר בטלוויזיה תופיע כתובית אשר מציינת שזאת אילוסטרציה.

"בסדרה ישנם חלקים אשר מפאת רגישותם לא יוכלו להיחשף ולכן צופית בחרה להשלימם בצילומי אילוסטרציה. מי שכותב אחרת לא מבין את עבודת הקודש שצופית עושה והוא בעצמו מייצר שנאת חינם".

השארת תגובה