חנות קונספט השלישית בכל העולם נפתחה בישראל

מותג האיפור המקצועי Smashbox משיק חנות קונספט עצמאית ראשונה בישראל בקניון TLV FASHION MALL • החנות בישראל היא החנות השלישית בסה"כ בעולם של המותג • באים, מצטלמים בחנות ומקבלים את התמונה במקום, ויש גם מתנות שוות • בואי לחוות, להתנסות, ללמוד ולשחק בכל המוצרים בחנות

סמאשבוקס TLV | צילום: שאולי לנדנר
סמאשבוקס TLV | צילום: שאולי לנדנר

קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל ממשיכה להתרחב בתחום הפעילות הקמעונאית והיא משיקה חנות קונספט ראשונה למותג האיפור המקצועי סמאשבוקס. המותג  נוסד בשנת 1996 בלוס אנג'לס, קליפורניה. בישראל שווק המותג בין השנים 2009 ועד 2014 באמצעות זיכיון בלעדי של רשת אפריל. בשנת 2010 נקנה המותג ע"י תאגיד הקוסמטיקה העולמי אסתי לאודר ומשנת 2015 עבר גם בישראל לשיווק בחברה המקומית. מאז ועד היום נמכר המותג באופן בלעדי ב-40 סניפים של רשת אפריל. כמו כן, לפני כשנה וחצי הוקמו שני מתחמים ייחודיים עבור מותג סמאשבוקס. המתחמים הללו הוקמו בקניון מלחה בירושלים ובקניון רמת אביב וכעת שוכנים במרכז קניון עזריאלי בתל אביב ובקניון הגדול בפתח תקווה. כעת, כאמור, פותח המותג חנות קונספט עצמאית ראשונה למותג בישראל בקניון גינדי TLV. במקביל, ימשיך המותג להימכר גם ברשת אפריל, באתר האונליין של הרשת ובמתחמים המיוחדים בקניון עזריאלי ובקניון אבנת.

לדברי אורן רווח, יו"ר קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל, החנות החדשה, הממוקמת בקניון האופנה החדש TLV FASHION MALL, מציגה את הקונספט הייחודי של המותג ומאפשרת לתת ללקוחה איפור וחוויה מסוג אחר. מדובר בחנות עצמאית שלישית בסה"כ למותג בעולם, המציעה מגוון רחב של מוצרי איפור המתמחים בהתאמה מרבית לצילום: מוצרי איפור עמידים, איכותיים, בעלי גוונים ידידותיים למצלמה, בעלי מרקמים המתאימים לצילומי HD ולסוגי תאורה שונים. דווקא היום, בעידן בו הצילום הוא חלק משגרת יומנו יש חשיבות רבה עוד יותר מאי פעם לאיכות המוצרים והתאמתם למצלמה. 

החנות החדשה היא צעד נוסף בהתפתחות מותג סמאשבוקס וביסוסו בישראל. לא מדובר בעוד חנות איפור אלא בחנות קונספט אינטראקטיבית הבאה לחזק את המודעות ההולכת וגדלה של המותג בישראל ותאפשר לכל לקוחה לחוות, להתנסות, ללמוד ולשחק בכל המוצרים וכך תיווצר חווית איפור אחרת. באמצעות תאורה חכמה תוכל כל לקוחה לראות את עצמה מאופרת בסוגי תאורה שונים וכן תוכל לצלם עצמה ללא הגבלה גם באמצעות מכשיר הטלפון האישי שלה וגם באמצעות מכשיר ייעודי שיוצב בחנות ויאפשר לצלם "וידאו בומרנג" שירד ישירות למכשיר הטלפון הנייד של כל לקוחה. הלקוחה אף תוכל להדפיס את התמונה באותו הרגע מהמכשיר עצמו (כמו תמונת פולארויד). בין המצטלמות תתקיים תחרות והתמונה היצירתית בכל חודש תזכה את הלקוחה שצילמה אותה בפרסים כמו גיפט קארד לרכישת בחנות, מוצרי איפור, בוק צילום ועוד.

בחנות גם יימכרו, בנוסף לכל מוצרי האיפור של המותג, הנמכרים ברשת אפריל ובמתחמים, מוצרים בלעדיים שלא ניתן יהיה למצוא במקום אחר וקולקציות מיוחדות שיושקו מעת לעת, רק עבור חנויות עצמאיות של המותג. בנוסף, תציע החנות ללקוחות פעילויות מיוחדות ובלעדיות, מתוך מטרה לחזק את המותג ולבנות לו קהל לקוחות נאמן. מידי חודש יתקיימו בחנות אירועי איפור מיוחדים, אירועי מאסטר קלאס עם מאפרים מובילים מהארץ ומחו"ל, אירועים עם משפיעניות, עם צלמים מובילים וכו'.

האיכות הגבוהה של המוצרים והמגוון הצעיר והצבעוני גרמו לביקוש בינלאומי. כיום, משווק המותג ב-43 מדינות וביותר מ-2100 נקודות מכירה, ברחבי העולם. בנוסף לגידולים המרשימים בשוק האמריקני, נפתחים שווקים בינלאומיים חדשים בקצב מסחרר.

שירותים נוספים שיוצעו ללקוחות בחנות:

  • שיעורי איפור ו/או איפור לאירועי ערב יינתנו בתשלום. הסכום יוחזר ללקוחות במלואו לרכישת מוצרי איפור.
  • מועדון נאמנות – יאפשר ללקוחה לצבור נקודות בסך 10% מערך כל קנייה, אותן ניתן יהיה לממש ככסף בקנייה הבאה. ניתן יהיה גם לצבור נקודות.
  • הטבת יום הולדת – ברישום למאגר הלקוחות של החנות תקבל הלקוחה 50 ₪ למימוש לכבוד יום הולדתה.
  • Smashbox PRO – מאפרים מקצועיים יזכו להנחה קבועה של 30% על כל מוצרי החנות.
  • Smashbox Student – תלמידי בתי ספר לאיפור יזכו להנחה קבועה של 20% ברכישת מוצרים בחנות.

 

 

השארת תגובה