קמפיין הסתה בטבריה: "נגד מכירת העיר לחסידויות מבני ברק וירושלים"

מועמד שהפסיד בהתמודדות לראשות העיר מנהל קמפיין הסתה נגד ראש העיר והמגזר החרדי בעיר. "נגד מכירת העיר לחסידויות מבני ברק וירושלים"

קריה חדשה בטבריה (7)
קריה חדשה בטבריה (7)

 

העיר טבריה ידעה ימים רגועים יותר. בחודשים האחרונים מתנהל מסע הסתה חסר תקדים נגד הגעת החרדים להתגורר בעיר ונגד הנציגות החרדית בעירייה, בין היתר החתמת תושבים נגד הגעת ציבור חרדי לעיר, מלחמה בבתי משפט על מנת למנוע הקצאות עבור הציבור החרדי וקריאות תיגר באמצעות הטכנולוגיה נגד התחרדות העיר.

ל'כל הזמן' הגיעו ציטוטים והסרטות בהם נראה רון קובי, תושב העיר אשר התמודד לראשות העיר והפסיד ברוב מוחץ ליוסי בן דוד ראש העירייה המכהן, כאשר הוא מוביל את קמפיין ההסתה האנטי חרדי. חלק מן הציטוטים אשר נאמרו על ידו: "תתעוררו בבקשה, מוצ"ש אנחנו בכניסה למתחם הביג כדי להחתים את תושבי טבריה על עצומה  נגד מכירת העיר לחסידויות מבני ברק וירושלים".

קובי אף מגיע מפעם לפעם לבניין העירייה ומנהל מאבק אישי נגד מ"מ ראש העיר אליהו זיגדון ונציגי ש"ס בעירייה, את הקמפיין הוא מנהל בכל אמצעי אפשרי ואף סוחף אחריו קבוצת מתלהמים המתגוררים בעיר, אחד מהם החריף את הקמפיין וכתב: "שייחנקו אמן".

חבר מועצת העיר מטעם ש"ס יוסי אוקנין אומר בשיחה עם 'כל הזמן', "במשך חודשים ארוכים התעלמנו מהאיש, אך לאחרונה הוא מצליח לסחוף אחריו אנשים תמימים מה שגרר אותנו להשיב מלחמה".

לדברי אוקנין, החרדים בעיר הם אלו שהעלו את ראש העיר יוסי בן דוד לראשות העיר ולכן הקשר מולו מוגדר טוב, "הגעתם של החרדים לעיר והגיבוי הניתן מראש העיר מוציאים את אותם אנשים מדעתם".

החרדים בעירייה מחזיקים היום בשלושה מנדטים, לדבריהם, לקראת בחירות 2018 ניתן יהיה להגדיל את הכוח לפחות במנדט נוסף בשל הגעתם של חרדים רבים לעיר בשנים האחרונות.

2 תגובות
  1. בבקשה לדייק בדברים !
    1- לא מתנהל מסע הסתה נגד החרדים . מתנהל קמפיין נגד נציגי ש"ס ובראשם אליהו זיגדון
    2- הדברים כבר נחקרים ביאחה
    3- אליהו זיגדון תועד איך שהוא משתמש בתלושים שנועדו לחלוקה למשפחות נזקקות ורוכש עבורו בסופר

  2. טבריה עיר שאמורה לשגשג בתירות ארצית נהפכת יום יום לעיר חשוכה ומעוררת שאט נפש ממש נורא איך הממשלה מוותרת על טבריה שהיא נכס לאומי ונכבשת על ידי חרדים קיצוניים ביותר…בוכים כולנו!

השארת תגובה