הרצוג: נעניק רשת ביטחון לנתניהו למען מתווה שמציג טראמפ

בדברים שנשא בוועידת הג'רוזלם פוסט האשים הרצוג את נתניהו כי בעבר הגיעו השניים להסכמות אלא שנתניהו נסוג מהם ברגע האחרון – קורא לייצר אלטרנטיבה בהקמת גוש מרכז – שמאל עם אשכנזי, יעלון, אהוד ברק ואחרים

הרצוג ונתניהו
הרצוג ונתניהו

יושב ראש ה'מחנה הציוני' חבר הכנסת בוז'י הרצוג, קורא ליצירת אלטרנטיבה לשלטון הימין בישראל, בדמות הקמת גוש מרכז-שמאל בו ייטלו חלק אישים מכלל צידי המפה הפוליטית.

בדברים שנשא בוועידת הג'רוזלם פוסט, פרס את חזונו הפוליטי, "אני מאמין שצריך להקים גוש מרכז-שמאל גדול שייצר אלטרנטיבה. רואה שם אנשים כמו גבי אשכנזי, בני גנץ, אורלי לוי, אהוד ברק, בוגי יעלון ואחרים".

בהמשך התייחס הרצוג ליוזמת טראמפ לחידוש המשא ומתן ואמר כי מפלגתו תיאות להעניק רשת ביטחון לנתניהו במידה ויישר קו עם נשיא ארצות הברית בכל הקשור ליציאה מהקיפאון המדיני.

"אם נתניהו ילך במתווה טראמפ הוא יזכה לרשת ביטחון מהמחנה שלי" והזכיר כי היה זה נתניהו שתקע מקלות ביוזמה המדינית שניסו אך לפני כשנה לקדם מצרים וירדן, כפי שנחשף ב'הארץ' לפני שבועות אחדים.

"הגעתי להסכמות עם נתניהו והוא פשוט נסוג מהחזרות אני לא רוצה לחזור על החוויה הזו. מה שנתניהו רוצה אף אחד לא יודע". האשים הרצוג.

השארת תגובה